Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem akar a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a férjem elválni, ha zöld utat kapott a szeretőjéhez?

Figyelt kérdés

A férjemmel nem jövünk ki jól, klasszikus "már a szagától is rosszul vagyok" nem működő párkapcsolat. Több alkalommal mondtam neki, hogy látom neki ez az egész kapcsolat nem fontos, egész nap dolgozik, hozzám se szól otthon, nem érdekli az én mondandóm. Nem vonzódunk egymáshoz. Még enni se együtt eszünk, nincsenek közös programjaink csak nagyon ritkán. Közös gyerek van, de részemről nem elvárás, hogy emiatt együtt kelljen, ebben a nihilben élnünk.

Úgy három hónapja egyértelművé vált, hogy valakivel biztos van valami (egész éjjel csetelgetés, hirtelen mindennapos túlóra és még későbbi hazaérkezések). Mondogattam is neki, hogy hallom valaki rajongva keresi, de ment a mellébeszélés, hogy a főnökei azok.

Aztán kiderült egy hölgy az, aki egyedülálló, és viszont rajongja.

Szembesítettem vele a férjem, hogy ez nem annyira a főnökeinek az egyike és váljunk, nekem az jó megoldás és ők legyenek boldogok.

Ezek után ahelyett, hogy intézné a válást, azzal jön, hogy vége, abból úgyse lesz semmi és szakítottak.


Tudom, tudom nem szakítottak (mennek továbbra is a csetelések, csak hirtelen megszűntek a túlórák), de miért nem akar válni? A vagyonnal se lenne gond csak a lakás közös, de eladható.


2023. okt. 9. 08:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert 2 lyuk jobb mint 1
2023. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Add be te a válást, problem solved.
2023. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert megszűnne a kényelem, meg a biztonság.
2023. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Ha te válni akarsz,nem kell a másik fél beleegyezése.
2023. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megszűntek a túlórák, de a csetelgetések maradtak. Vagyis az adott nővel tényleg rosszul alakult az ígéretesnek indult ismerkedés. Ismerkedik tovább, de még nincs új, biztos, ezért nem lép még, kivár.
2023. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell a beleegyezése a váláshoz, beadhatod te is.
2023. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Kiderült, hogy a másik nő nem főz olyan jól, mint te. :-)
2023. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert annyira sem érdekled, hogy hivatalosan lezárjátok a házasságot. Egy csomó papírmunka, tárgyalások, konfliktusok, régi sérelmek felszínre kerülése, költözés. Nincs neki ennyi ideje, energiája erre a kapcsolatra.
2023. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon ritkán van olyan hogy a fèrfi aki megcsalja a párját, összeköltözik a szeretővel. Neki ez most ahhoz jó volt, hogy újra fèrfinek èrezze magát, de egy újabb elköteleződèst nem szeretne. Addig meg ott van neki a megszokott.

Add be te a válási papírokat.

2023. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha te még "a szagától is rosszul vagy" akkor miért vársz arra hogy ő intézze a válást?

Ha te tényleg válni szeretnél nem kellene kétszer mondani hogy beadd a papírokat. Ehelyett végignézed a férjed nőügyeit (ha most az eddigi már nincs meg, tuti lesz másik). Miért kell ehhez asszisztálni ha amúgy is egyértelmű már a helyzet?

2023. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!