Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy 30-as nőnek melyik hűtlens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as nőnek melyik hűtlenség eshet a legrosszabbul?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Ha a párja egy jóval fiatalabb nővel csalja meg.
Ha a párja egy jóval idősebb nővel csalja meg.
Ha a rokonával/barátnőjével csalja meg.
Ha egy férfival csalja meg.
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

A megcsalás fájdalmához köthető érzés nem korspecifikus, nem is értem, miért pont a 30as nőkre hegyezed ki 😂


Részemről annyi, hogy bár kva szarul esne, ha a jövendőbelim megcsalna (különösen, ha férfival, vagy rokonnal), ennek ellenére nincsenek illúzióim. Nem azt mondom, hogy természetes manapság, de valahogy nem lepődnék meg, ha ez történne. Én is csaltam már meg férfiakat, engem is csaltak meg...

2023. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"nem is értem, miért pont a 30as nőkre hegyezed ki 😂"


Mert egy 30-asnál beszélhetünk igazán jóval fiatalabb, vagy jóval idősebb emberekről.

2023. okt. 10. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha párom megcsalna, akkor igazából mindegy, hogy hány éves volt a nő... Maga tény lenne fájdalmas. Ha rokonnal, ismerőssel csalna, akkor azért lenne fájdalmasabb, mert úgy két emberben csalódnék: a rokonban/barátnőben és a páromban.
2023. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A rokonra/barátnőre szavazok. S sajnos az életben elég gyakori, hogy a legjobb barát vagy a legjobb barátnő zúzza szét a kapcsolatot vagy a házasságot. Pár példát láttam erre.
2023. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfival zavarna a legkevésbé, mert azt egyértelműen nem tudom neki megadni nőként, szerintem a rokon a legrosszabb.
2023. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Mi az, hogy melyik? Ez olyan bizarr kérdés.


Van olyan, aki azt mondja, hogy "áh, csak rondával csalt meg, ez így nem ér". Vagy "áh, férfival rakatta meg magát, az nem számít bele"


Mondjuk anno Bill Clinton tényleges határozatot hozott vagy akart hozatni arra, hogy az orális szex nem számít megcsalásnak :D

2023. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Engem a "legjobb barátnőmmel" és egy 30 évvel idősebb nővel is megcsalt az exem. Az előbbi sokkal jobban fájt, alig tudtam talpra állni.

Ennek már sok éve...

2023. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Mennyi idő alatt álltál talpra?

2023. okt. 10. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Kb 2 év.
2023. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Jóval fiatalabb? A 30-nál a 20 nem jóval fiatalabb.
2023. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!