Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha féltékeny a szerető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny a szerető a páromra akkor lehetnek érzelmi ? Szerelmes ?

Figyelt kérdés
Mindketten foglaltak vagyunk.

2023. okt. 19. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

igen lehetnek

igen talán kezd alakulni a szerelem

2023. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Menjetek inkább gerincért
2023. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Majd tesz róla hogy lebukj.
2023. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlen. Lehet csak az egojat bantja, hogy nem o a vilag kozepe.

Nekem volt olyan peldaul, hogy szakitottam valakivel, mert mar nem szerettem, nem akartam vele lenni. De mikor hamar talalt mast, az idegesitett es rosszul esett. Pedig nem akartam tole semmit..vannak ilyen dolgok.

Inkabb ne eld bele magad. Ha akarcsak neked, vagy neki valodi erzelmei lennenek, nem szeretok lennetek. Meg lehet ezt magyarazni mindenfelevel, de attol meg igy van, hidd el.

2023. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak birtokolni akarják a nőt, akkor is, ha nem szeretik. Ilyenkor egymással rivalizálnak, a nő mellékes.
2023. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti azt hogy szeret, viszont azt jelenti hogy birtokolni akar téged is meg a feleségét is.

Te csak egy lyuk vagy neki. Aki szerelmes az otthagy csapot papot, csakhogy a szerelmével lehessen.

2023. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6

Ő meg csak egy farok. Aki nem tudja hol a helye, ezért feltekenykedik.

2023. okt. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szüksége van az ingyen szolgálataidra, attól tart, hogy más valakiért dobod, s akkor nehezen talál magának partnert.
2023. okt. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!