Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségként volt bárki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként volt bárki szerelmes a szeretőbe?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok egy gyermekkel és egy megromlott házassággal + egy alkalmi szeretővel.

A szerető miatt képes vagyok mindennap vidám lenni, sportolni stb. Alapvetően pozitív vagyok de a férjem nem és miatta én sem. A szerető szingli de én bele szerettem, ő jelen helyzetben nem szeret viszont. De én miatta válnék. Szerintetek megtegyem? Kérdésekre privát üzenetben válaszolok.



2021. okt. 27. 03:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Ne miatta tedd meg, hanem magadért. A pasira ne számíts.
2021. okt. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%

Már miért válnál el, ha ő nem akar házasságot?!!!

Egyedül fogsz maradni a gyerekkel - az meg nagyon sz@r ügy, nekem elhiheted!

Gyakorlatias tanács: tarts még egy szeretőt, és akkor kiszeretsz az egyes számúból!

Gyerekkel ne nagyon ugrálj, mert könnyű pofára esni - sajnos!

2021. okt. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%

Hány éves a gyerek? Ha már van olyan 10-12, akkor válhatsz.

Addig nem.

2021. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem beszélve arról, hogy 1 olyan ember miatt vállnál, akit nem is ismersz. Más ám napi szinten valakivel együtt élni, vagy csak heti pár alkalommal összejárni.
2021. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Magadért és a gyerek érdekében válj.
2021. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

A szeretőből mindig a legjobbat kapod, mert mindig csak pár órára szól.

Miért, szerinted idővel vele nem jönnének a szürke hétköznapok, az idegesség, a konfliktus?

Írtad, hogy nem szeret viszont, akkor nem is értem gyerekkel ez hogy fordulhatott meg a fejedben?

2021. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Igen, voltam ilyen helyzetben. A pasi egyedülálló volt, szerelmes volt belém,én is szerettem, egy munkahelyen dolgoztunk, 3 év után szakított velem, mert túl veszélyes volt amit csináltunk, féltett ha kiderül, baj lesz belőle. Idegileg kikészítő volt mind a kettőnk számára.

Sosem fogom elfelejteni,még mindig szeretem.

2021. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

7 vagyok.

Szerintem válj el. Fiatal vagy még, kezdhetsz új életet, ne pazarold az időd a rossz házasságra.

2021. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
8-as már hogy a répába kezdhetne új életet egy GYEREKKEL???
2021. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

9 # Van rá példa a családomban.

5 éves gyerekkel kezdett új életet az egyik családtagom. :)

2021. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!