Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tesz valaki ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy a “barátom” akivel épp szakítottam, miért hazudott a kapcsolatunk 2 éve alatt végig, ha erre semmi szükség nem volt, nem laktunk együtt, nem volt közös háztartás sem. Éreztem, hogy csal, de vegig tagadta es betegnek mondott, mindenkinek mocskolt hogy milyen őrult vagyok, lejáratott, minden intim titkunkat, vitankat kiteregette mindenki számára.

Szerette hogy bizonytalannak lat, hogy szenvedek. Elhagyni nem akart így en kellett kilépjek. Végül kiderült hogy igazam volt hogy csalt es a másik nő tudott rólam es nem zavarta. Sőt tárgyaltak engem ketten.

Miert tesz ilyen kegyetlen dolgot valaki?


2023. okt. 25. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok, hogy volt erőd megtenni!
2023. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert két nőt (vagy többet) akart egyszerre és mivel nincs lelke, szíve, gerince így rád fogta. Utolsó senkiházi söpredék a nővel együtt. Ne foglalkozz velük többet. ☺️
2023. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyan az az exünk? Én is átéltem kísértetiesen hasonló dolgokat, pár különbséggel (pl együtt éltünk) ráadásul kicsit több, mint 2 évig voltam vele. Először is, virtuális ölelés, hogy volt erőd kilépni. Ezek patkányok, akik más szenvedését élvezik. Beteges hazugozó nyomorékok. Ne próbáld megérteni, ezt nem lehet. Nem könnyű, de tovább kell rajtuk lépni.
2023. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező és hármaska! Ti választottátok! Két év volt rájönni? Gratulálok!


Gondolkodni kell, ennyi a titok. A döntéseknek meg következménye van. Ennyi a titok.

2023. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát 4 es, elég nehez egy aljas ember logikájára rájönni, mert a jóhiszemű ember magából indul ki. Nem tudsz egy ilyen ember fejével gondolkodni es rájönni egyből hogy neki ebből mi a nyereség ami a te megalázásod.

Kívánom h te ne kerulj ilyen helyzetbe !

2023. okt. 25. 19:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#Áldozathibáztatás
2023. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pontosan 6 os, ez folyik minden szinten !
2023. okt. 25. 19:26
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Te amúgy mit képzelsz magadról #4? Mi ez a szar duma? Valami incel hiszti? Minek vagy ezalatt a kérdés alatt? Menj a kispöcsös kérdések alá inkább, mert ennek a témának a komplexitását úgysem tudnád felfogni.
2023. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#4-ke ezt az élettapasztalatot és bölcseletet!

Áldozat hibáztatás?

Van akinél 2 hét, van akinél 2 év.

Végülis tovább léptek, gondolkodtak tehát, mikor rájöttek, hogy az egészségesnek látszó alma belül rohadt.

Kérdező és #3-ka sokat tanult a frázis puffogtatásaidból.

2023. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki igy megfelelt kényelmes volt. Nem ő ment rá idegileg nem neki volt rossz.


Mindenki csak akkor változtat ha neki fáj es nem akkor amikor csak a másiknak.

2023. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!