Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most én vagyok a rossz?ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a rossz?ilyesmi kinek is férne bele egy kapcsolatba?vagy van olyam aki ezt elnézi a kapcsolatába?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves párkapcsolatom. 28 évesek vagyunk.Én vagyok a nő ebben a párkapcsolatba.Pár hónapos volt a kapcsolatunk amikor összeköltöztünk.De ezzel nem volt gondunk soha. Hogy korai lett volna az összeköltözés. Persze volt a kapcsolatunkba hullámvölgy. De megtudtuk beszélni és látszott rajta is hogy meg akarja menteni a kapcsolatot. Mert majdnem tönkrement. Ez lényegtelen hogy miért. Sokkal inkább most ez ami zavar. Annyit kell tudni hogy szoktunk egymás telefonjához nyúlni. Nem turkálás meg kutakodás miatt. Hanem ha pl közelembe van a telója ő meg messzebb.ha írnak neki meg is szokott kérni hogy nézzem meg ki az. Vagy ha hívja valaki. 2 napja is ez volt. Valaki írt neki a telefonján. Ő a konyhába volt én meg az étkezőbe. Hallotta hogy csippan a telefonja. Megkérte nézzem meg. Nem ez volt a rossz. Hanem hogy feloldottam.és be volt lépve a galériában. Ahol a mappák vannak. És képernyő fotóknál legelöl feltűnt egy csajnak a képe. Akit ismerek is. Másik faluból. A párom is. És már csak kíváncsiságból is megnéztem. És a képernyőfotó tele voltak ennek a csajnak a képeivel. Direkt megnéztem a dátumot hogy mikoriak a képek. És pár napos képek. Ezért olyan mérges lettem,mert rosszul esik.és lehet ez se volt szép amit csinálta. Megnéztem a facebook üzeneteit ,az instáját de sehol semmi olyan üzenet nem volt. Hisz hogyan is lett volna. Hiszen mindig nyugodtan odaadta a telefonját. Nem is gondoltam volna erre. Meg persze ha irogat is mással szerintem töröli a beszélgetéseket. De ez nekem nagyon megalázó. Csak Szerintem megalázó ez már egy párkapcsolatba. Persze az ember hűséget fogad nem vakságot. Nézzen meg más nőket.De ez már szerintem nem szép ha képeket is tárolgat a telefonjába más lányról akit ismerek is. Egyébként kérdőre vontam.de még én voltam a rossz mert megnéztem. Szerintem ha ő is így talált volna más férfiról képeket a telefonomba neki se esne jól. És nem tudom. Ez elfogadott másoknál. Csak kíváncsi vagyok rá. Más hogyan vélekedik erről
ápr. 28. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem elfogadott. Neked kell tudnod, hogy ez oké-e.
ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

“Egyébként kérdőre vontam.de még én voltam a rossz mert megnéztem”


Ha meg benyitsz, mikor épp más nővel szexel, akkor is még te vagy a szemét, mert nem kopogtál?😂Miért hagyod magad hülyére venni?

ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Kifelé nézeget, lehet már meg is csalt. Én nem maradnék vele, de te döntésed mit csinálsz.
ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Félrekacsingat
ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként írom, hogy valószínűleg unatkozik a kapcsolatban és fantáziálgat a másik nőről. Ettől még nem biztos, hogy meg is csalt, de a helyedben elgondolkodnék van-e jövője ennek a kapcsolatnak.

Az meg, hogy őfelsége fantáziálgat a másik nőről, nem sokat ér, ha a másik nő levegőnek nézi.

ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Millió olyan képernyőfotóm van ellenkező neműekről, akik még csak nem is tetszenek, csak valakivel beszélgettünk az illetőről és lementettem, hogy elküldjem. Más céllal minek mentené le, ha van lehetősége bármikor megnézni ugyanezeket a képeket a közösségi oldalakon? Csak akkor mentek le képet, ha valakinek meg akarom mutatni. Szóval lehet egy tök ártatlan magyarázat is rá.
ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Millió olyan képernyőfotóm van ellenkező neműekről, akik még csak nem is tetszenek, csak valakivel beszélgettünk az illetőről és lementettem, hogy elküldjem."

Érdekes, nekem valahogy nincs igényem arra, hogy olyanokról tároljak képeket, akik még csak nem is tetszenek. Beszélgetni róluk, pláne a fotóikat küldözgetni másoknak meg igen furcsa szokásnak tartanám...

ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Más céllal minek mentené le, ha van lehetősége bármikor megnézni ugyanezeket a képeket a közösségi oldalakon?"

Azért, mert tetszik neki a kép és szeretné, hogy meg legyen neki akkor is, ha közben az illető törli a saját oldaláról...

ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: Pl. ismerősökkel beszélünk arról, hogy nézd már, XY mit posztolt ki, vagy pl. a havernak ez a csaj jön be, stb. stb. Lementem, átküldöm, el is felejtem, ezért "tárolom". Lehet, hogy neked ez fura, de nálunk ez teljesen általános. Én is kapok másoktól képeket. Pl. simán lehet, hogy egy haverja átküldte a pasinak a csaj képét, mint a SAJÁT kiszemeltjéét. Én tuti nem feltételeznék eleve hátsó szándékot, pláne ha a párom tudja, hogy bármikor bele tudok nézni a telefonjába.
ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Ezek gyerekes dolgok. Hány éves vagy? 15?

ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!