Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordulhat szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat szerintetek, hogy egy teljesen jól működő, dinamikus kapcsolatban is megcsalja az egyik fél a másikat? Ha igen, ennek szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Előfordulhat. Az oka az, hogy adott ember megcsalós.
2023. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki megcsalja a másikat, akkor az a kapcsolat mégsem működött jól, legfeljebb a megcsalt fél nem vette észre és ez nem feltétlen az ő hibája. Némelyek egyszerűen képtelenek hűségesek lenni. Lehet, hogy látszólag jó társak, jó velük együtt lenni, de nem tudnak elköteleződni.
2023. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Jól működő kapcsolatban az ember nem lép félre. Esetleg olyan langyi foscsi "kapcsolatban" de ahol ég a tűz, a szex is fenomenális ott biztos hogy nem.
2023. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Pont az, hogy dinamikus. Akkor valószínűleg az életmód is dinamikus, így jó, hogy a részletek háttérbe szorulnak, nincs elég, megfelelő kapcsolat egymással, így valószínűű a kitekintés másmerre.
2023. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A dinamikust úgy értem, hogy sok a közös hobbi, így folyamatos az igény a közös programokra, a hasonló értékrend miatt simulékony az együttműködés, alig vannak veszekedések és természetesen a szex is kielégítő.
2023. okt. 27. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Van aki, egyszeruen nem monogam beallitottsagu, csak ezt "elfelejtik" kozolni a parjukkal. Nekem a legjobb baratnom ilyen, imadja, szerelmes a volegenyebe es jol megvannak, de ugy gondolja neki jar es megtudja osztani magat tobb ferfinak is. Buntudata sincs, nekem kell folyton lebeszelni rola, hogy most mar mennyasszony, ne csalja a palijat, de nem bir magaval.
2023. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen az emberek többsége...ez a valóság, hiába ámitják magukat az emberek..
2023. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szerintem előfordulhat.

Ha megvan az adott körülmény, akkor mindenképp.

Képzelj el mondjuk egy olyan szituációt, ahol mondjuk egy magas libidójú férfi elmegy egy céges útra, esetleg csapatépítőre, ahol kettesben marad egy számára 10/10-es nővel, aki fizikailag rámászik, úgy, hogy mondjuk a férfi fogyasztott alkoholt.

Nem azt mondom, hogy az rendben van, de csak képzeld el.Hány férfi lenne az, aki akkor visszautasítja azt a nőt?Pláne, ha mondjuk sosem derülne ki?

Fordított nemekkel is el lehet képzelni ezt a példát, de szerintem a nők nagyobb arányban utasítanák vissza.De még úgy is lenne, aki legalább egy csókba belemenne.

2023. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Előfordulhat,nálunk az volt az oka hogy 30 évvel ezelőtt nem jutottunk el a szexig a fiuval,és most lehetőségem volt bepótolni.Nem nem vagyok rá büszke de kellett a lelkemnek
2023. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Igen, vannak ilyen kattosok. Szerintem ok nem is igazan erzik a sulyat, hogy mit tesznek.

Pl. Sok ember meg van gyozodve arrol, hogy ha a sajat nemevel szorakozik, az nem is megcsalas...

2023. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!