Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad hogy nem a szeretőde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad hogy nem a szeretődet választottad párodnak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem. A szeretőm erre a célra tökéletes, párnak nem lenne jó. Arra a célra ideális a párom, de szeretni sajnos egyáltalán nem tudom.
2023. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én anno meg, de ez már rég volt.
2023. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akart senki párja lenni
2023. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert csak szexben állapodtunk meg és tartottam magam ehhez. Azóta már mennyasszony vagyok.
2023. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez inkabb olyan, hogy az elkepzelt jovo hianyzik vele, de lehet, hogy parkapcsolatilag ossze se illenenk. Ez ebben a rossz, hogy nem tudod valojaban mukodott vagy nem mukodott volna es igy nem tudod lezarni magadban teljesen. Egy illuzio...
2023. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőnek tökéletes volt, de vele élni soha . Kinyírtam volna, olyan hülye tudott lenni.
2023. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Tekintve hogy szerető volt, abban a szerepben is maradt.Téged is megcsalna tehát ne bánd..Nem tudnám vele hosszútávon elkepzelni mert ahhoz emberileg, természetben is nagyon meg kellene változnom! Olyanná ami nem én vagyok..
2023. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!