Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A srácról kiderült, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácról kiderült, hogy van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje ismerkedek, találkozgatok egy sráccal. Nagyon jól elvoltunk és jól éreztük magunkat. Elkezdtünk kavarni és le is feküdtünk, többször randiztunk és átjártunk egymáshoz. Én nem tudtam róla de kiderült, hogy egész végig volt kapcsolata. Mit tegyek? A srácot szembesítsem? Szóljak a lánynak, hogy tudja kivel is van együtt?


21l



nov. 4. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Boríts bizonyítékokkal! A többi a lány dolga.
nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Üzeneteket, képeket átküldeném a csajnak. De csak akkor, ha tényleg konkrét bizonyíték a kép, vagy amit a pasi irkált.
nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan derült ki, hogy kapcsolatban van?
nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Közöld vele, hogy köztetek mindennek vége. Az üzeneteket, képeket stb. küld át a csajnak.
nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Szembesisd a lanyt, hogy mindkettotoket hulyenek nez a pasi. Ha vele marad az mar az o sara, de legalabb lesz valasztasi lehetosege
nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Zárd le, de a barátnőjét hagyd ki ebből. Semmi jó nem sülne ki belőle.
nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon gusztustalan ez az ide-oda bekavarás és minden ilyen bosszúszándék.

Hagyd ott a srácot és feletjtsd el az egészet.

ENNYI.

nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasi kavart, legyen toke elviselni a kovetkezmenyt...
nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 Nincsen bennem bosszúvágy, természetesen a srácot szembesíteni fogom a dologgal. Csak nem tudom a lány is lehet jobb ha tudja kire pazarolja az idejét...a többi rajtuk áll szerintem legalábbis.
nov. 5. 14:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám kavarásnak, bosszúállásnak ha elküldenéd. Én még hálás is lennék ha nekem elküldené a bizonyítékokat a szerető, hogy tudjam kivel mivel állok szemben, de egyéni ki hogy élné meg az egészet. Mégha a szerető is buktatna, akkor is, legalább egy ember mutat felém tisztetet. Hazudnék ha azt mondanám nem járnám meg a poklot egy ilyen üzenet után, de végül is a végkifejlet a lényeg, hogy elhagyatok egy hozzám nem méltó embert és nem pazarlom az időmet egy hazug kapcsolatra.
nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!