Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha féltékeny vagyok a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny vagyok a szeretőm feleségére, akkor jobb ha elválnak útjaink?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen begolyóztam, féltékeny vagyok az életükre, a feleségére. Ezt nem akartam, ugye jobban tenném ha megszakítanék minden kapcsolatot vele? Majdnem mindent, a munkahelyen találkozni fogunk.
nov. 5. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
En inkább szánnám a feleségèt hogy egy ilyen jutott neki. És örülnék annak hogy nekem van esélyem más korrekt pasikra. Ők meg élnek a sz.rban.
nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Játszátok le egy kick-box meccsen.
nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Alapból nem is kellett volna egy nős pasival összefeküdni.

De ha már megtetted és még féltékeny is vagy szakíts vele.

Ne ringasd magad álmokba úgyse hagyja el miattad a családját, amivel te amúgy csak jól jársz (veled is ugyan ezt tenné a későbbiekben).

nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
1 ido utan beletorodsz es elfogadhato lesz vsak ido kell hozza. Nalam is igy volt. Tudatosult bennem az ido soran h ok egyutt lesznek mert szeretik egymast. Mostmar konyebben viselem jovL
nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Rám amikor csak szemet vet egx nős pasi én már akkor kiröhögöm az ilyen kéjenceket nemhogy még ilyenekért sírjak.
nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem természetes velejárója egy ilyen szeretői viszonynak. Csak akkor nem következik be, ha teljesen érzelemmentes a kapcsolat. Női oldalról szerintem mindig van érzelem is. Hú hát így nem tudom mit ér a szakítás, ha napi szinten találkoztok. Ezt azért mondom, mert nekem még csak nem is szeretőm a pasi, csak simán odavagyok érte, de féltékenységi rohamaim vannak így is (magamban). Főleg mikor látom a feleségét is. (nem a külseje miatt, azt nem irigylem.. csak eszembe juttatja hogy ő a "szerencsés nyertes")
nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igazabol nem kell megszakitani vele a kapcsolatot, mert gondolom azert jartok ossze, mert jo a szex.


magadban kell helyretenni, hogy te "csak" szexre kellesz, nem a felesege vagy. en keresnek mellette mas elfoglaltsagot (mas pasit, esetleg komolyabb kapcsolatot), igy nem erzed ugy, hogy kihasznal.

nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!