Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben a helyzetben jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben jobb elmondani az igazat vagy sem?

Figyelt kérdés
19 éves korom óta vagyok a feleségemmel együtt most 45 vagyok.Ez időtájt nő felé se néztem ha volt bármilyen szexuális kapcsolatom az 19 éves korom előtt.Múltkor egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy nővel megtörtént a dolog.Igazából ennyi szerintem az arcát se tudnám felidézni.Feleségemmdl a kapcsolatom amugy minden téren nagyon jó,rengeteg kozos dolgunk van mar egybol,a mai napig varom haza ha kesobb jon,imadom megolelni,megcsokolni,ezért zavar k.vára ez a helyzet és nem tudom mi tévő legyek.26 éve csak vele vagyok/voltam raadasul tini korunk öta,nem is attól félek hogy elhagyna,csak tudom hogy nagyon fájna neki,engem meg mardos a lelki ismeretfurdalás

2023. júl. 16. 08:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát akit ennyi ideje ismernek az a szememben megérdemelné az igazságot. Persze ez én vagyok.
2023. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél rá mérget, hogy nem hagyna el! Ha igazán ismer, akkor észreveszi, hogy a buli óta bánt valami, és összerakja a részeket.

Nem lennék a helyedben.

2023. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
hát igen kqvára nem jó,azóta ezen őrlődöm,nagyon szeretem őt és nehezn birom feldolgozni
2023. júl. 16. 08:47
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bezzeg eszedbe se jutott a "nagy lelkiismeret", amikor bedugtad az ismeretlen pinába a farkad, aztán élveztél egy jót. Hagyjuk a rizsát kérdező. Felesleges. Én pl. személy szerint beleszarnék az együtt töltött évekbe, ha valaki hátbaszúr. És bele is szartam. Egy számomra aljas, gusztustalan ember nem éri meg, hogy egész hátralevő életemet elpazaroljam rá. Senki sem ér ennyit.
2023. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Ne mondd el neki. Ez a te bűnöd, ne tedd rá a terhet.
2023. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%

El ne mondd neki.

És ne legyen több ilyen.

2023. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Felejtsd el és lépj túl rajta. Nem jelentett semmit.
2023. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
33%
Közeli baráti körömben volt ilyen eset. Ott a férfinak annyira lelkiismeretfurdalása volt, hogy egy idő után bizony elmondta. Igen, nagyon megviselte a kapcsolatot (a feleség tőlem kért tanácsot). De elég stabil volt a kapcsolatuk ahhoz, hogy a törés után újraépítették, jobb lett, mint valaha. A másik esetben a nőnek lett egy fellángolása a hosszú házasság alatt, és igen, ott is sikerült újraépíteni. Részleteket írok privátban.
2023. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
feleségem szintén 45 éves gyönyörű nő,teste,lelke mindene,ma is előbb felkelt mint én már mosolyogva vart kinnt a reggelivel amit készített nekem míg aludtam,na így aztán marhára még jobb a dolog!főleg hogy mert amúgy egy ilyen ember!én meg 26 éve nem voltam mással nem is ereztem szükségesnek barki aki férfinak mondtam nem hitte el,ide szórakozni se ilyen szándékkal mentem eszembe se juttot,a vegere mar kicsit elment az eszem,ő se így ismert meg ha fordítva lenne el sem hinném neki!nem tudom így 45 evesen ennyi eltoltott kozos ido utan,kozos lakas,auto,merre mozdítaná ezt a dolgot!vagy célszerű ez mozgatni e egyaltalán.Lehet én is jobban orulnek róla ha egyszer vele lesz ilyen ha nem tudom meg,elhagyni ugyse tudnám
2023. júl. 16. 10:15
 10/37 A kérdező kommentje:
jöhet a privát
2023. júl. 16. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!