Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszafogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok?

Figyelt kérdés

Ha a pasitok végig a kapcsolat alatt csalt volna egy másik nővel, es vegul megtudod es szakítasz , de végül a másik nő mellől vissza akar farolni hozzád. Visszafogadnád?

Es ha nem, miert nem?


2023. nov. 5. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy megcsalást sem lehet megbocsátani, nem ám egy folyamatosat.


Vissza lehet engedni, de az a kapcsolat utána már egy pokol. Soha nem lenne egy nyugodt percem ha nem velem van. Mindig görcsbe rándulna a gyomrom ha látom, hogy valakinek ír a telefonján. Munkahelyén ha egy nőről beszélne rögtön gyanakodnék. Ha facebookon új ismerőse lenne vagy valakinek a képét likeolja rögtön gyanakodnék. És ezek még csak a belső dolgok, aztán ott lennének az ebből generálódó viták, hogy ő magából indul ki és ha másképp viselkedsz vele akkor ő is gyanakszik.


Illetve ott van az a bizonyos ok, hogy valamiért megtette. Valamiért nem voltál neki elég, vagy nem voltál elég jó.

Nem voltál elég érdekes, nem nézett eléggé nőnek, nem voltál elég jó az ágyban. Nem érezte magát teljesnek veled, nem gondolta, hogy téged tisztelni kell, és a legsúlyosabb, hogy nem szeretett téged eléggé.


Megtette úgy, hogy minden jó volt köztetek. Mi a garancia, hogy nem teszi meg mégegyszer egy adandó alkalommal így, hogy már feszült minden?


Könyörög persze, hogy fogadd vissza. Gondold át miért.

Mit veszített veled? Támaszt, biztonságot... Pánikol, beleszokott valamibe, és most fel van bolygatva az élete. Tegyük fel visszakap mindent. Viszont ott van az a hatalmas csomó, amit kötöttetek az elszakadt szálakból. Az mindig ott lesz és mindig meglesz a hatása.


Mégegyszer mondom, egy megcsalást is necces megbocsátani... Berúgott.. Összevesztetek és nem gondolt épp rád.. Elcsábult egy gyenge pillanatában... Gondolkodom még de még egyre sincs ész szerű magyarázat. Hát akkor több megcsalás?... Lehetetlen.


Mondom ezt úgy, hogy keveredtem már ki úgy egy kapcsolatból, hogy x hónap múlva kiderült, hogy a pasinak évek óta barátnője van. Tudom, hogy hogyan ért hozzám, hogy milyen viszonyunk volt. Egy férfi aki szereti a párját nem tud kialakítani így viszonyt egy másik nővel. Végül olyan vége lett, hogy a nő visszafogadta, de bárcsak elmondhattam volna neki mindent... Hogy mikor minden kiderült, és sírva rombolta szét a lakásukat, a pasit kidobta, a pasi kezét lábát törte hogy utoljára eljusson hozzám hogy megdugjon. Mikor a nője éppen a kínok kínján ment át (nem mintha én nem), neki az egy újabb alkalom volt, hogy eljöhessen otthonról hozzám. Pont nem érdekelte, hogy a csaj kb öngyilkos akar lenni a fájdalom miatt. Aztán pár hét múlva volt pofája visszakönyörögni magát, a csaj meg volt olyan gyenge lelkületű, hogy visszafogadta, és kitalálták hogy én hazudtam neki. Azóta is mosolyogva nézem őket ha összefutok velük, mert tudom a pasinak mi hiányzott a kapcsolatukból, tudom, hogy mit kapott meg tőlem és abban is 100% biztos vagyok, hogy most is ugyanúgy csalja őt.

Két bohóc.

És a nő nem azért bohóc mert megcsalták.

Hanem mert visszafogadta...


Egy szónak is száz a vége... Nagy, vastagon szedett piros betűkkel : NEM!

2023. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem! Azért hogy aztán folytathassa ugyanezt? Vagy vele, vagy mással. Nézzen mást hülyének!
2023. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11 es, azért te olyan biztos ne legyél hogy te tudod mi hianyzott a kapcsolatukból mert veled 100% őszinte volt a pasi mikor elmeselte hogy mi sántít köztük.

Ugyanmár!

Ez egy személyiségzavaros hazug es minden szava hazugság

Ha te hiszed amiket neked mondott, a te bajod legy vele elégedett

2023. nov. 6. 06:25
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 vagyok.

Nem tőle tudom, hogy mi nem stimmelt. Illetve elég szembetűnő ellentétek voltak és vannak köztük.


De függetlenül az én történetemtől én azt gondolom, nagyon komoly önértékelési zavarokkal kell rendelkezni, ha valaki egy ilyen embert visszafogad.

Ha megfordítjuk, mi lehetne ok arra, hogy visszafogadod?


1. Úgy gondolod, hogy szeret téged. - Te döntésed, hogy kell-e egy olyan ember szeretete, aki így képes félremenni ha szerelmes. Tehát oké higyjük el, hogy őszinte. Akkor ezek szerint a későbbiekben is megtörténhet, hiszen továbbra is szerelmes, de nem fogja azt gondolni, hogy ezzel baj lenne. Csak mondjuk jobban vigyáz, hogy ne derüljön ki. Az ilyen ember képes magának is megmagyarázni, hogy ott abban a pillanatban ő nem csinál rosszat.


2. Te szereted őt, és nem tudsz nélküle lenni. - Semmi baj nincs azzal, ha az ember nem tudja kontrollálni az érzelmeit, de az döntés kérdése, hogy egyáltalán megadom-e magamnak az esélyt, hogy megpróbáljak ebből felállni.


Borzalmas egy megcsalást feldolgozni, még egy megbotlás esetén is. Talán, TALÁN idővel elhalványulna. De huzamosabb ideig többször?... Belebolondulnék a tudatba, a sok kérdésbe. Hogy mikor csinálhatta? Hányszor találkozhattam vele közvetlen utána? Milyen jelekből kellett volna észrevennem, hogy egy másik nőtől jött? Ismerem a páromat hogy hogyan ér hozzám, miket szeret, folyton ott lenne előttem, ahogy a másik nővel ugyanezt csinálja. Ha tudom ki a nő folyton vizsgálgatnám, hogy mi tetszett neki rajta ami bennem nincs meg? Ismerem a párom flörtölős oldalát, folyton előttem lenne a kép ahogy a nő mosolyog a szavaira. Mikor juthattam eszébe? A menet előtt, után, bármikor belegondolt, hogy engem elárul? Meg úgy alapból, hogy volt szíve ezt megtenni velem? Amikor együtt feküdtünk összebújva, vajon átfutott a fején, hogy mennyire átver? Vajon amikor egymás szemébe néztünk valaha el akarta mondani? Vajon ha lenne esélye a másik nőnél, most vele lenne? Mikor fogja újból megkeresni, illetve a nő egyáltalán el tudta engedni? Mi van, ha egyszer újból felkeresi a nő, és megpróbálja elcsábítani? Mi van ha "már úgyis mindegy" alapon ismét megcsal majd? Mi lett volna, ha nem védekeznek és teherbe ejti a nőt? Azonnal elhagyott volna?


Ilyen dolgok járnának a fejemben. Minden. Egyes. Nap.


Bocsánat a hosszú kommentemért, csak most nagyon aktuális dolog ez az életemben és teljesen át tudom érezni.

2023. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, ha ilyen kérdések felmerülnek amiket mondtál, ott már vége van rég a kapcsolatnak.

De van akinek 10 évre is szüksége van, miután erre rájött , hogy tudjon végre szakítani.

Nincs igazi konnektalódás vagy kapcsolódás ket ember között ha ilyen könnyen beférkőzik bárki.

Ma mindenki lenézi a lelki kapocs fogalmát, es ámítják magukat hogy ők “csak” testi kapcsolatban vannak.

Pedig ez legnagyobb hazugság es tévhit. Nem tud senki igazi intimitast megélni mint a szex érzések nélkül. Oda kell ráhangolódás, bizalom es sok száz más dolog, hogy működjön.

Tehat érzelemmentes szex nincs, önámítás

Es ahol nincs szeretet, ott a masik mindig arra gondol hogy miert legyen veled, ha lehetne máshol, másvalakivel.

Mert miert lenne veled ? Nem, nem ósdi dolog a szeretet egy kapcsolatban. Enélkül, ha tetszik, ha nem egy kapcsolat sem működik. Es az vagy megvan vagy nincs meg. Erőltetni nem lehet. Főleg olyan kapcsolatban ahol szex van es legmagasabb fokú intimitás ott szeretet nélkül nem megy. Azert van annyi kiégett ember es nem tudjak mitől vannak rosszul mitől egyre stresszeltebbek es negatívak és mar nem lelik örömüket semmiben, depressziósak. Ez a mai életszemlélet

2023. nov. 6. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!