Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a párom közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom közel egy éve egy párhuzamos kapcsolatot folytat egy másik nővel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 35 N vagyok, a párom 40 F. Majdnem 7 éve vagyunk együtt és most terveztünk együtt külföldre költözni, mert én kaptam kint állást. Azt mondta, menjek el, ő meg majd jön utánam. Pár napja kaptam facebookon egy üzenetet egy csajtól, amiben leírta, hogy január óta találkozgat a barátommal. A barátom nem tagadta, de azt mondta, hogy nem tud engem elengedni. Szerintetek ezek után van még folytatás, vagy nincs más választásom, mint szakítani? Nagyon nehéz lenne egyedül elmennem külföldre, amiatt is nehéz most ez a döntés.
nov. 8. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos keresnék más férfit.
nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Én azonnal szakítanék és egyedül mennék külföldre. Ennél jobbsn újra kezdeni nem is lehetne.
nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Okos nő vagy? Mert az okos nők, nem mindet vesznek észre, és nem mindent hallanak meg.
nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én azt mondom, becsüld magad annyira hogy szakítasz.
nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagytok házasok és nincs még gyerek akkor menj egyedül és ne várj rá.
nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #3, és az hogy ő "okos"nő lesz neki abból mi haszna is származik?

Kérdésre a válasz: elárult, megalázott, én a helyedben 1 percig sem gondolkodnék azon hogy szakítsak e vagy sem

nov. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb alkalom a külföldi munkalehetőség, hogy magad mögött hagyd ezt a férfit. Minden tekintetben új kezdet, arra koncentrálj!
nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le külföldre és kezdj új életet. Találsz magadnak rendes férfit, aki szeret.
nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mi van?

van egy pasid aki kozel egy eve egy masik csajt fűz, de te csak menj el nyugodtan kulfoldre, "majd jon o is"?

ezt jol ertem?

legalabb szurja is?


szerintem ha van nemi onerzeted, akkor most teszel pontot az ugy vegere es tiszta lappal indulsz neki az uj eletednek.

nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen szakíts.


Több szempontból is jó. Nézd meg, hogy mennyire fut a másik nőhöz. Hogy mennyire teper utánad. Illetve neked is jót tesz egy kicsit átgondolni a dolgokat.


Az, hogy nem tud elengedni, de más nőt is fűz...

Január óta??? Az rengeteg idő! Január óta hány alkalom lett volna meggondolnia magát... Hányszor kellett becsapnia Téged, hányszor döntött úgy hogy újra és újra megaláz... Január óta. Tehát lassan egy éve. Az rengeteg....



Kísértetiesen hasonlít amúgy a sztorid az enyémhez, csak én az a nő vagyok akiVEL csalta a nőjét, a tudtom nélkül. Szóval fáj kimondani de 3. személy voltam. Ebből a szempontból nagyon nyugodtan ki merem jelenteni, hogy egy ilyen férfi nem tiszteli a párját. Lehet, hogy szereti valamilyen szinten. De nem a normális szinten. Illetve az baj, ha számára ez a szerelem. Szóval bármelyik szempontból nézzük, labilis az egész kapcsolat.


Ha ekkora mérföldkő függ azon, és ez most derül ki, és nem ő vallotta be hanem a csaj, akkor az elég gázos. Az, hogy menj és ő megy utánad..., Te nyugodtan lennél kint ezek után? Mi a garancia, hogy menni fog utánad? Hogy nem a szabadságot látja abban, hogy Te kint leszel és ő bármit megtehet de mellette persze téged is szédít... Nem fogja azt mondani, hogy nem...


Szerintem mindenképp vess véget ennek, már csak azért is, mert megérdemel egy ekkora "pofont".

nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!