Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem hagyja ott a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja ott a lány?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm foglalt pasival ismerkedett, ami csak később derült ki. Átküldte az üzeneteket amit a pasival váltott a barátnőnek, a cím is benne volt, mert át akarta hívni. Ezután a csaj letiltotta a barátnőmet, azóta is együtt vannak. Plusz barátnőm látta más lányokkal a városban(nem a barátnővel) azután , hogy lebuktatta a csajnál. Csak nekem magas, miért maradt vele a lány? Hogy van képe továbbra is csalni mikor szinte lebukott?

nov. 14. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes a srácba, naív vagy valami miatt nem akar/tud szakítani.
nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fontos a hűség, nem vagyunk egyformák.
nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Aztán még mondjátok, hogy az alfahímek előtt nem állnak sorban a nők...
nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nyitott kapcsolatban vannak amibe belefér a másokkal való tali is.
nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes. ilyenkor bárki mondhat bármit, a rossz hír hozója lesz a hibás mindenért. Majd rájön hónapok/évek múltán, hogy nem bántásként, hanem hasznos információként kellett volna kezelnie az üzenetet.

Nekem is van egy ismerősöm, akinek a fickója pár éve rám írt egy társkeresőn, én is megmutattam az ismerősnek. Dúlt-fúlt, azt mondta, hazamegy és szakít vele. Másnap kitörölt az ismerősei közül és azóta összeházasodtak, illetve született egy gyerekük is. Van, aki menthetetlen.

nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A lenyeg, hogy a lanynak volt valasztasi lehetosege, amit a baratnod megadott neki. Az hogy ezután mit csinal, mar az o sara.
nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem erdemes beleavatkozni más dolgába. Szerintem az esetek döntő többségében a lebuktató lesz a hibas, meg a hazug, meg a szemét, akkor is ha videóval áll elő.
nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!