Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagyja el a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja el a lány a férfit, ha biztos benne, hogy megcsalja?

Figyelt kérdés

A lány 22 éves, a férfi 31. 2 és fél éve együtt vannak, távkapcsolatban, hetente egyszer vagy kéthetente találkoznak.

Személyesen nem ismerem a lányt, egyik barátnőm beszélt vele (ők se ismerik egymást).


Az egész story ott kezdődött, hogy a tavaly nyáron ennek a lánynak a barátja elkezdett nekem udvarolni. Randiztunk, tudtomra adta, hogy tetszem neki, ezután elérte a célját, és egyszer megtörtént a szex is. Utána nem keresett. A Facebookon rájöttem, hogy ki volt a barátnője, és kiderítettem, hogy még együtt vannak (mikor randizni kezdtünk, azt mondta, hogy 2 hónapja szakítottak). Fél évig nem keresett, vagy ha keresett, akkor nagyon szűkszavú volt, és minden alkalommal elhívott valahova (persze ezekre a "munkája" miatt nem került sor). Télen bevallotta, hogy a nyáron kibékült a volt barátnőjével azért nem keresett, de a barátnője megint szakított vele. Elkezdett engem megint keresni, minden nap írt, randira hívott. Jó párszor elutasítottam, csak rá egy hónapra fogadtam el. Az "első" randin az első 5 perc után megcsókolt, le akart megint fektetni. Ez csak a harmadik randi után sikerült. Mondta nekem, hogy még nem áll készen egy új kapcsolatra, mondtam, hogy szerintem nem találunk. Én sejtettem, hogy kibékült a volt barátnőjével, de neki nem mondtam semmit, ő azt hiszi hogy nem tudok róla. Elhívott a hétvégi házába, bulit szervez a barátaival, mondta, hogy hívjam meg a barátnőimet. Tudtomra adta, hogy megint le akar fektetni.

Van egy nagyon jó barátnőm, akit nem ismer ez a férfi és a volt barátnője se. Az én barátnőm megkereste Facebokon a férfi "volt" barátnőjét, és az egyetemről kérdezte. Szó került a kapcsolatokról is. A lány nagyon barátságos, bőbeszédű, tanácsokat adott a barátnőmnek, anélkül, hogy ő kérte volna, majd elpanaszolta, hogy milyen az ő kapcsolata: Interneten ismerkedtek meg, 2 és fél éve vannak együtt, kevésszer találkoznak, és nem beszélnek sokat. Mondta, hogy a barátját nagyon távolniak érzi. Egyszer se mondta neki, hogy szereti, vagy hogy tart hozzá, de a lány odavan érte. Azt is elmondta, hogy a barátja telefonjában indiszkrét, intim beszélgetéseket talált más lányokkal, és biztos benne, hogy csalja. Én is biztis vagyok benne, hogy velem is megcsalta. Őszintén, én nagyon sajnálom a lányt, akkor js ha nem ismerem. A barátnőm megmutatta a beszélgetést, egy őszinte, tiszta szívű lánynak tűnik, aki tisztában van a helyzettel, de nagyon szereti a barátját és nem tudja elhagyni. Nem szeretnék a lánnyal beszélni ismeretlenül, meg bele bújni a kapcsolatukba, vagy elrontani, de tudom, hogy ez a lány többet érdemel nála. És úgy érzem, hogy szeretnék rajta segíteni


2020. máj. 16. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz rajta segíteni, mindenki magán tud. Valószínűleg nem egészséges lelkületű, ha ennyire hagyja magát kihasználni.
2020. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg egy nagyon jó külsejű pasasról van szó. Ez így működik. Felszed egy átlagos, helyes lányt, aki elnézi a megcsalásokat, mert cserébe nagyon jó pasija van.
2020. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szeretnél a lánynak segíteni?

Mert szerintem nem tudsz.

2020. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert a férfi túl jól néz ki ahhoz, hogy képes legyen otthagyni.
2020. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem néz ki jól. Alacsony, povakos, nagy az orra, kopaszodik a feje tetején.
2020. máj. 16. 08:41
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor kamu a kérdés, ilyen férfival eleve össze sem jönnek a nők.
2020. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kapcsolatfüggő. Ha mást nem ezt profitálja a kapcsolatból, hogy nincs egyedül. Majd ha jön egy jobb, akkor ott fogja hagyni.

Egyébként egy kapcsolatot két ember ismer a legjobban, akik benne vannak. Ne avatkozz bele, főleg hogy tud a megcsalásokról.

2020. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam vegig mert felesleges.

Az a tipikus nő vagy akinek pont ez kell, az ilyen emberek , az ilyen helyzetek.

Ha nem ilyen lennél kerülnéd ezeket. Mert minden normális nő ezt tenné.

2020. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Szegény nőnek segítségre lenne szüksége, de nem tőled, hanem egy pszichiátertől. Nyilván semmi önbecsülése, és egy erősen alárendelt, "bocs hogy élek" típusú személy. Tipikus bántalmazó kapcsolat. Plusz vagy kapcsolatfüggő és/vagy fél a magánytól.
2020. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!