Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolatban szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban szoktatok néha vitázni, szoktak lenni konfliktusok, vagy harag?

Figyelt kérdés
nov. 15. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Később volt csak, évek múlva.

Egyszer volt csak szeretőm mert kihasznált a barátom es egy másik pasi vigasztalt.(akkor voltam 22 éves kb) Ritkán mentem át hozzá amikor hiányzott a törődés, vagy egy jó szó, szeretet, együtt alvás, ölelések. Jókat lelkiztünk viccelődtünk ennek már sok éve vége.(mióta nincs szükségem görények mellett vigaszokra, mert nem járok olyanokkal, ha mégis, akkor simán kidobom)

Na és sok év múlva találkoztunk(29 vagyok) erre bepróbálkozott nálam azzal hogy elmennék e vele diszkóban egy gyorsnumerára! Úgy, hogy már majdnem 30 as kész nő vagyok, de ez mai napig engem egy ilyen d.ghato kis senkinek néz! Pofám leszakadt, hogy mit képzel?

Még vissza is kérdeztem hogy te diszkóban akarnál velem lenni jól értem? És igen jól értem.


Ez így fog meghalni is szerintem hogy ő ebben a hitben leragadt. És úgy is maradt.

nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Bár volt amit bevallom nem a legjobban kezeltem. Mármint hogy amikor valakivel ismerkedett, és ez nem tetszett annyira, de nyílván nem adtam a tudtára. Nem voltam vele emiatt bunkó, nem mondtam neki semmi rosszat, csak nem esett jól az egómnak. Magamban kimérgelődtem magamat és ennyi volt.

Ha pedig valamiben nem értünk egyet, hát van ilyen. De ez sem vita csak más a nézetünk valamiben.

nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nem volt soha szeretői kapcsolatom és nem is lesz mivel azt gondolom a szeretői viszonyokról, hogy felesleges párkapcsolat mellett egy ilyen. Eleve az, hogy akkor csöppen egy ilyenbe az ember ha nem jó a párkapcsolata és ha egy kapcsolat nem jó akkor azt le kell zárni, nem pedig szeretőt tartani. Illetve szerintem azért sem jó, mert kialakulnak érzelmek és akarva akaratlanul is kialakulhat féltékenység és a birtoklási vágy. Ha meg kialakulnak az érzelmek a szerető felé akkor érdemes megpróbálni vele egy kapcsolatot és ott hagyni a régit. Szerintem ez így tiszta, ez a véleményem.
nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!