Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Eldöntheti azt egy nő, hogy a jó oldalát nézi a kapcsolatának a barátjával, a tényt, hogy együtt laknak es felvállalt kapcsolat, es ne törődjön azzal, hogy a barátjának szexkapcsolata van mellette?

Tehat végül is a barátja farka nem kopik el es a lényeg, hogy együtt jól telik amúgy es köztük is van szex?

Mondjuk ez nem regi kapcsolat, hanem csak 2 éves. A pár tagjai negyvenes éveik végén. Lehet ilyen kompromisszummal élni egy relatív új par eves kapcsolatban?

Mert mondjuk ha 20 éves házasság még nem tudom valahol érthető, talán, de így egy friss kapcsolatban....

mondjuk szeretném pozitívan szemlélni a dolgokat mert en szeretem a baratom, megszoktam es nem tudok róla lemondani es ő is ragaszkodik hozzám


nov. 15. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen elfogadható, ha a nőnek megfelel.


Én ismertem olyan házaspárt, ahol a nőnek volt 2 szeretője. A férj tudott erről, elfogadta.

nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Az az elfogadható, amit el tudsz fogadni. Mindegy, hogy mások mit gondolnak.
nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked belefér akkor oké, én inkább egyedül döglenék meg, mint hagynám magam sorozatosan szétcsalni. Fúj.🤮
nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ilyet elfogadjak vagy együtt maradjak egy ilyen alakkal! Ez ugyanis nem jelent többet, mint hogy a) nem tisztel, egy kicsit sem és b) nem szeret, egy kicsit sem. Minek legyek együtt egy ilyen gerinctelen féreggel? Aki képtelen a farkát a gatyájában tartani? Ennél a megalázottságnál még az egyedüllét is jobb.
nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadtul nem elfogadható. De szerintem te már döntöttél. Akkor viszont szerinted mi a kérdés?
nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ti biztos fiatalok vagytok, tinik, akik könnyen szakítanak

Idősebb korban nehezebb

nov. 15. 18:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerezz te pasikat.
nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
31 éves vagyok, nem éppen tini, de gond nélkül szakítanék - pontosabban válnék -, ha ilyen megalázó helyzetbe hozna a férjem.
nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Már 45 is elmúltam, bocs. #5 voltam.
nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én eltudnám ezt fogadni csak a férjem nagyon prűd, régi vágású. Nem hiszek a monogámiában, persze alkalmazkodom hozzá a férjem miatt. de ettől mèg a szex túl van értékelve. Az emberek nem annak látják ami és ettől mindenki meghülyül tőle.
nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!