Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy ideje teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy ideje teljesen kifordult magából, Szerelmes vagyok túlságosan, Mindigis vele képzeltem el a jövőm, most viszont nem bírom már lelkileg ezt, de otthagyni sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még igen, 20 éves (lány), nem tudom mi történt, minden rendben volt a barátommal, ő egy csodálatos ember, hercegnokent bánt velem mindig, és mellette teljesen önmagam tudtam lenni a két év alatt.

Volt már köztünk többször szakítás, ami mindig jót tett (neki).. és aztán mindig mikor újrakezdtük, az elején minden szuper volt, küzdött értem, mindent megtett értem, folyton együtt voltunk. Aztán jott egy vita és onnantól mindig csak a viták jöttek .

És most is ez van. 3 hete volt egy vitánk; és azóta kinyílt a szája és mindenért én vagyok a hibás, és idegbeteg, és eltűnik , ignorál néha amikor nem vagyunk fizikailag együtt.

De közben van a másik oldala; amikor borzasztóan cuki, aranyos üzeneteket ír; babusgat. De mostmár folyton attól félek hogy mikor fog valamiért veszekedni velem..

Nem akarom elveszíteni, de folyton csak szenvedek, és abban reménykedem hogy egyszer majd egy higgadt ember lesz újra .



#szerelem #szomorúság #tanácstalanság #PárkapcsolatiTanácstalanság
2023. okt. 6. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Miről szól a vita, miért mondja hogy idegbeteg vagy? 🤔
2023. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez nem lényegtelen szempont. Miért vannak a viták?
2023. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusú emberek mint te, egészen addig maradnak együtt a "nagy szerelmükkel" míg az saját maga ki nem rakja, szóval míg ő végleg el nem hagy te mindent el fogsz viselni és vele fogsz maradni.
2023. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom a viták okát, egyszerűen minden. Mindenért hibás vagyok, olyan dolgok zavarják amik régen soha. Pl. Én ha nem írok vissza neki 10 percig akkor megharagszik és csúnyán beszél velem, ingerülten. De ha ő eltűnik több órára, akkor én ne merjek panaszkodni; mert hogy neki nincs semennyi magánélete mellettem… nem értem. Régen sosem tűnt el, mindig keresett engem. És hiába beszéltük meg, hogy innentől ne tűnjön el, eltűnt este is szó nélkül, pedig aludni készültem volna.
2023. okt. 6. 10:19
 5/15 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló

Annyira szerelmesek vagyunk, hogy sajnos tényleg lehet igazad van

2023. okt. 6. 10:21
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Lehetőségek közt szerepel, hogy a híres párod hűtlen hozzád, magából indul ki ezért ellenőrzés alatt tart, parancsolgat mit hogyan, mert mint fix punci/kényelem elveszíteni nem akar, de persze más nők nemi szerve, szája, hátsója még is fontos. A második opció, hogy nem lép félre, de szintén nem tisztel, szeret, az agyán jösz ki és azért is hord el aminek lehet.

Mint írta a #3-as te vele fogsz maradni még akkor is ha szemed láttára szopkodná szét három nő és megfarkalná az összeset, inkább beszállnál negyediknek olyannyira nincs önbecsülésed! Na akkor további jó szenvedést, csak gyereket ne csináltass vele, úgyhogy védekezz a nemi betegségek ellen is! 🫡

2023. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

nem szerelmesek vagytok hanem birtokolni akarjátok egymást, és kontrollálni


nincs egyiknek sem tere !!! és nem tudtok létezni önállóan önmagatokért


a 2 év csak megjátszás és a küzdés is csak egy álarc, és azért tartott eddig mert csak megjátszás és nem lehet sokáig fentartani, nem az igazi arcába vagy szerelmes, hanem egy álarcba és egy olyan képbe ami ő lehetne

2023. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyire komoly dologgal kapcsolatban szoktatok vitázni általában?
2023. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 ez aztán modorált válasz volt..

sosem csalna meg, azért ennyire ismerem. Én meg azzal a lendülettel kidobnám ha megcsalna bárki.

Egyszerűen túlságosan ragaszkodó vagyok, és nagyon szeretek vele lenni, minden tökéletes vele, csak vannak olyan napjai amikor elviselhetetlen, de ez csak akkor van hogyha interneten beszélhetünk. Élőben nem ilyen

2023. okt. 6. 10:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát igen tudom hogy nem volt udvarias a válasz, de sajnos igaz. Nemhiába nincs veled, eltűnik napokra, ő szépen éli az életét mintha szingli lenne míg te szenvedsz. Ez persze ragaszkodás, de beteg szinten működik nálad, mert olyannyira függsz tőle, hogy elnézed ahogy beszél veled. Egyébként lehet hogy van rá oka hogy idegbetegnek nevez, csak azt nem írtad le, mert szerinted te nem követtél el hibákat csak ő nem bír magával valami miatt. Valójában te miattad olyan amilyen, mert egyáltalán nem szeret téged, mindketten kapcsolatfüggők vagytok csak ő már kifelé tart. Ez nem szerelem, hanem obszeszív állapot. Tévedésben élsz.
2023. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!