Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy is bűn a megcsalás, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is bűn a megcsalás, ha a másik hetek óta (!) nem foglalkozik a másikkal, állandóan kifogásai vannak, ha másik bajban van, nem is reagál. Erre betelt a pohár és félrelépett?

Figyelt kérdés
Undorító dolognak tartom a megcsalást, de ebben az esetben amit a másik csinál, az is az.
dec. 16. 10:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én már mindent megpróbáltam, állandóan kerestem, kezdeményeztem, semmi, és ki se lett mondva a szakítás vagy hogy gond lenne.
dec. 16. 10:20
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hetek óta?! Úristen! Heeteeek óóótaaaa...


Nyilván itt nem a megcsalás a gond, hanem a f0s kapcsolat.


Jó kapcsolatban hónapokat féléveket is kibírnak megcsalás nélkül. (Betegség, terhesség stb)

dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem is kommunikál velem, jó esetben meg se tudná.
dec. 16. 10:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat nálam eleve ki van zárva, hogy a másik meg Afrikában van, nem véletlenül. A terhesség meg a betegség meg nyilván már a házasság kategória, attól meg ez a kapcsolat messze van.
dec. 16. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Bűn, semmivel se vagy különb attól, aki nem foglalkozott veled. Megcsalás helyett inkább szakítani kellet volna.
dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor szakítani kell. Nem alakoskodni, átverni, és hazudozni. Nem jó a kapcsolat? A francért nem lehet ilyenkor szakítani?
dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem csaltam meg, de nagyon elegem van.
dec. 16. 10:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, a jó Isten áldjon meg!

Hiába csalod meg akkor is le fog szarni!

dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Úgy is bűncselekmény a gyilkosság, ha az elkövetőnek van indítéka?
dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
A megcsalás soha nem jogos. Két felnőtt embernek meg kell tudni beszélni ilyen problémákat. Ha nem megy, akkor meg szakítani kell, nem félrelépni.
dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!