Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem én kellek neki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem én kellek neki akkor miért foglalkozik velem is?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, tetszik, és én is neki. Amikor együtt vagyunk már egy szimpla öleléstől áll neki,és mindig keresi az alkalmakat hogy flörtöljön velem. Csakhogy neki barátnője van és mellette űzi ezt. A barátnőjével akkor jött össze, mikor a kezdetek kezdetén úgy érezte hogy én nem akarok vele járni (eleinte engem hívogatott randira). Már többször csókolóztunk is,mondta hogy szerinte nagyon jó csaj vagyok, mondtam neki hogy ha ennyire szeretné az intim helyzeteket, hagyja ott a barátnőjét. Akkor ő azt mondta hogy a barátnője egy fix pont az életében akivel jól élnek, nem akar mindent eldobni. Ekkor egy komolytalan suttyónak gondoltam; akinek a kényelem fontos, mint az érzelemalapú kapcsolat és a másik iránti tisztelet. Próbáltam volna lrkopni, de egyfolytában írogat rám, sőt ha érzi hogy meg lehetek sértődve, elkezd kedveskedni nekem. Miért lehet az hogy velem is tartja a kapcsolatot, ha a másik lány mellett szeretnr maradni? Azt nem mondhatjuk hogy a szex, mert egyszer sem történt meg.

2022. júl. 16. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Pont azért hogy megtortenjen a szex és végre beadd a derekad. Így 2 csajjal szerelhet majd

Mert az 1ik nem tud róla a másik meg gerinctelen

Addig lesz kedves amíg meg nem kap téged vagy bele nem fárad hogy nem történik semmi

Nem kell ehez nagy logika

Nő vagyok de ez még nekem is egyértelmű

2022. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

mégis mit gondolsz? hát mert jó érzés neki, érzi a kémiát!! annyi etikusság meg nincs benne, hogy másoknak ezzel fájdalmat okoz.


"Próbáltam volna lrkopni" - most kamuzol, illetve mellébeszélsz. Ha le akarsz kopni, letiltod mindenhonnan, letiltod a számát és nem beszélsz vele. Nem kell a mellébeszélés.


Ismerem ezt a szitut. Ha te tényleg erkölcsös akarsz lenni, szakítsd meg a kapcsolatot. A másik meg hogy védd magad, mert ő láthatóan nem foglalkozik vele hogy bántja e a nőket! Neked kell megvédened magad! Ne engedd hogy bántsanak, illetve szabd meg te a saját értéked!

2022. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Tudod nekünk pasiknak akkor is feláll néha ha 1 csaj sincs ott, ez ilyen. És hidd el, nekem se akarja mindenki elhinni, de van olyan ember aki semmilyen helyzetben nem lép félre, igazából ha jobban belegondolsz 7,7 mrd emberből az lenne fura, ha mindnél lenne ilyen helyzet.
2022. júl. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!