Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon,hogyan tudnék újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon,hogyan tudnék újra vissza találni a férjemhez és lezárni a kapcsolatot a szeretőmmel?

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 éve vagyunk együtt van egy 5 éves lányunk. Nagyon fiatalon 21 évesen ismertem meg akkor volt ő 41. Imádtuk egymást...aztán ő tavasszal nagyon megváltozott elhanyagolt szavakkal bántott érzelmileg és szexuálisan is teljesen elutasított,én hónapokig próbáltam helyre hozni. Megalázkodtam sokszor. Elfogadtam,hogy neki van igaza,amikor nem is úgy gondoltam,de úgy voltam vele jobb a békesség. Megtört ott bennem valami. Nyáron találkoztam egy rég nem látott barátommal,aki az ország másik felén élt. Azóta miattam ide költözött.Annyit kell tudni róla,hogy 7 éves korunk óta barátok vagyunk sohasem történt köztünk semmi. Általánosban és gimnáziumban is osztálytársak voltunk,de rengeteget voltunk együtt sulin kívül is. Nagyon sokat buliztunk együtt. Ismeri a férjemet és a kislányomat is. Szóval találkoztunk,hogy többen megünnepeljük a szülinapját,aztán nála ragadtam...rengeteget ittunk ,de egyikőnk sem egy nagy piás,így hamar megütött minket a pia és én rá másztam ő meg nem volt az elrontója a dolgoknak. Egyébként érzelmileg is mindig mellettem állt és nemcsak a szex mozgatja meg velem kapcsolatban. Konkrétan azóta tart a viszony. Max havonta két havonta pár órára elmegyek itthonról...és próbálom megélni azt,amit a férjemtől nem igazán kapok meg. Pedig egyébként tőle szeretném...nyilván változott ő is és nagyon kapkodott utánam,amikor közöltem vele,hogy össze pakolok és elmegyek ha nem változik semmi. Azóta sokkal jobban igyekszik és jobb férj,mint volt,de nekem ezt nehéz megélnem,hogy,anno akkor miért nem tudott velem normálisan beszélni,viselkedni? Miért kellett,hogy teljesen leépítse az önbizalmamat? A szex is tökéletes volt azelőtt,most meg már nem tudom élvezni úgy... Szeretem még mindig, de van bennem egy hatalmas kérdőjel,hogy valaha vissza fogok-e találni hozzá úgy,ahogy régen volt vagy bukta az egész? A szeretőmhöz nemcsak fizikailag vonzódom,hanem azért érzelmek is vannak,de le tudnám építeni a dolgokat,ha tudnám,hogy még megjavulhat a kapcsolatom a férjemmel. A férjem szerint tökéletes a kapcsolatunk...a szex is jó és minden rendben van...én azért ezt nem így gondolom. Mégis mit tegyek,hogy újra vissza jöjjön a tűz és az erős szeretet vagy szerelem. Nyilván az egyértelmű,hogy lezárom a szeretőmmel a kapcsolatot,de onnan hogyan tovább?

jan. 27. 07:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már bukó lesz.
jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mar egy ujba vagy benne erzelmileg igy a regi egyre halvanyodik.. mar nem tudsz hova vissza talalni .
jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már érzelmileg is benne vagy az újban, így a ferjedhez inkább csak az agyaddal vonzódsz. Neki fogadtál örök hűséget, ő a gyereked apja. De a szív nem így működik...

Ráadásul minél jobban erőltetsz valamit, annál kevésbé fog menni.

jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A férjed ideig-óráig megint elszínészkedi neked a vágyott tökéletes férjet, aztán bele un és megint ott vagytok, ahol voltatok. Az ember nem tud kibújni a bőréből véglegesen. Ő ilyen, ha ez kevés neked, akkor lépsz másfelé. Viszont arra sincsen garancia, hogy mással, másokkal pár év múlva nem ugyanide fogsz jutni. Ez zsákbamacska.
jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az tart leginkább vissza,hogy tökéletes apa...tényleg. Jobb apa,mint én anyában szerintem. A lányom imádja és oda-vissza vannak egymásért. Nagyon apás. Nem szívesen játszanék a kis lelkével és tudom,hogyha meg is próbálnám elvinni mindenképpen azon lenne,hogy ne nálam legyen többet,hanem nála.
jan. 27. 08:46
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Ven fax !20 ev rengeteg.. egy fiatal not meg sokaig ki kell tudni elegiteni.. erre nem gondol sem a no sem a ferfi hosszu tavon.
jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiába ez már érzelmileg neked zsákutca akárhogy gyözködöd magad!
jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek így is úgy is sérül. Akkor is ha elváltok, de akkor is ha ugy nő fel hogy ti kb egymáshoz se szóltok, egy fedél alatt éltek, de külön utakon jártok. Ezt ők érzik.

20 év meg valóban sok. Egy 41 éves férfi nagyon is vonzó, még a 48 határeset (bár 28-nak nemtudom hogy), de dobj rá 15 évet. Te leszel 43, még erejed teljében lévő nőies nő, ő meg már számolja a nyugdíjig hátralévő időt... Persze valakinek életük végéig működik a 20-30 év korkülönbség is, de ugy tűnik azok nem ti vagytok.

jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Itt nem a korkülönbséggel van gond. Ezek a problémák akármelyik kapcsolatban előfordulhatnak úgy gondolom. A férjem nem egy nagypapa stílusú pasi. Nem őszül nem kopaszodik 190cm csupa izom...edzeni jár nem engedte el magát. Jól néz ki és nem gondolkozik "öregesen" mégsem oké a dolog...de ezt nem a korra tudnám fogni.
jan. 27. 09:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a férjednek is van valakije?
jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!