Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a pasim? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a pasim? Mindig leborotválja a farkát, mielőtt a fodrászához megy.De mindig minden esetben, sose hagy ki egy alkalmat sem. Többi lenn.

Figyelt kérdés
Onnan tudom hogy fodrásznál volt,hogy az elektromos borotva mindig elől marad a fürdőben. Saját bevallása szerint a lány már bepróbálkozott nála, és rengetegszer tett utalásokat neki. Szerintem ez nem lehet véletlen.
jan. 31. 11:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Jol meg.. szokta.
jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak meg akar csalni
jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Csak azóta teszi, mióta a fodrásza már kicsit szenilis és alul kezdte el vágni neki a "hajat" és rosszul esett neki a "de pici az orrod" mondat :D
jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A fodrásza amúgy egy nagyon csinos szőke,műmelles lány.
jan. 31. 11:29
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Leírás alapján én nem is nagyon értem, hogy miért kérdezed. Igen, egyértelműen megcsal. Ha van egy kis önbecsülésed, akkor szakítasz vele és leteszed a csomagját a fodrászatban a nagyon csinos szőke műmelles lánynak. Kínlódjon vele ő, ha ennyire akarja.
jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Női hajat is csinál? Mert akkor mehetnétek együtt. Meg amúgy is miert ne kisérhetnéd el?


A másik meg, CSAK a borotvából tudod hogy volt fodrásznál, vagy a haján is látszik??

jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Látszik a haján is, mindig nagyon jól megcsinálja neki.

Én is akartam már ide menni,mert nem találok jó fodrászt,de a barátom nem engedi, azt mondta megtépne a lány.

jan. 31. 11:36
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

7." Látszik a haján is, mindig nagyon jól megcsinálja neki.


Én is akartam már ide menni,mert nem találok jó fodrászt,de a barátom nem engedi, azt mondta megtépne a lány."



Xdddd kamu

jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem kamu, minden igaz amit leírtam.
jan. 31. 11:52
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
ha meg igaz, akkor meg jó buta vagy :D
jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!