Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a pasim? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a pasim? Mindig leborotválja a farkát, mielőtt a fodrászához megy.De mindig minden esetben, sose hagy ki egy alkalmat sem. Többi lenn.

Figyelt kérdés
Onnan tudom hogy fodrásznál volt,hogy az elektromos borotva mindig elől marad a fürdőben. Saját bevallása szerint a lány már bepróbálkozott nála, és rengetegszer tett utalásokat neki. Szerintem ez nem lehet véletlen.
jan. 31. 11:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

#22

Szoval a barátod meg se védene egy -a leirtakból gyanítom- "C kategóriás" csajtól. Hát ez szép. Amugy ha tényleg a fodrászatba megy akkor nem tud megcsalni, gondolom nem kettesben vannak ott. De szerintem a csaj nem is tud rólad, azert nem akarja hogy menj. Viszont ha ez igy van, az megcsalas nélkül is nagyon gáz. Ha nem akar semmit a csajtól, keressen masik fodrászt. Minden mas csak kifogás

jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Kèrdező, arra nem gondoltál, hogy akkor van a megszépülő, szőrtelenítéses, magát rendbe hozó napja és azért mondta azt amit a fodrásszal kapcsolatban mert ha ráfognál valamit akkor elcsattana egy tasli? Én biztos ezt tenném ha valakinek a csaja rám sikítana valami ökörséget a pasijával kapcsolatban. Erre nem gondoltál még?
febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy megcsal, de nem a fodrászával, fodrász után megy randira, te butus!
febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!