Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőm válni akar, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőm válni akar, van esélyem?

Figyelt kérdés
Válni akar, soha nem céloztam arra, hogy váljon el miattam. Soha. A felesége lökte ebbe a helyzetbe. Ha tényleg elvalnak, lehet esélyem egy normális kapcsolatra vele?
febr. 5. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül!
febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Persze. Egész addig, amíg nem lesz köztetek vita, nem jelzés neki, ha valami nem tetszik, vagy nem jön két nap szex nélkül. Abban a percben máris ott a rés, ahová befér a harmadik, a pasid meg picsogva megy a másik nőhöz, hogy te lökted ebbe a helyzetbe. Ez legutóbb is remek megoldás volt a kapcsolati gondokra.

Sok sikert!

febr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De az is lehet hogy valóban komoly lesz a kapcsolatotok, és melletted lesz egy szeretője. Akiről ha tudomást szerzel, te "lököd ebbe a helyzetbe". Aki szeretőt tart abban eleve nem bíznék, akkor se ha szeretem.
febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Miattad elhagyja a feleségét. Ne gondold egy percre se azt, hogy veled nem tenné meg ugyanezt! De ha neked ez a szíved vágya, akkor hajrá!
febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

"A felesége lökte ebbe a helyzetbe"


Igen. Mint minden félre kuro pasit a felesége kényszerített.

febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem garancia, nalunk ks ez volt hirtelenlen felindulasbol elkezdtek valni aztan feluton meggondoltak magukat, en meg pislogtam
febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!