Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan h szandekosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h szandekosan leszukited a talalkzot a szeretoddel mert nem akarsz beleszeretni?

Figyelt kérdés
Erzed h beletudnal szeretni de nemnakarsz ezert kevesebbet talalkozol vele. Ha igen h birod ki h ne talizz vele gyakrabban? Pedig mondjuk tudnal tobbet talalkozni ha rajtad mulna

febr. 8. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek se füle, se farka. Ha ritkábban találkozol, el fog maradni. Ha reménytelen, akkor szakíts. Mire jó ez a szenvelgés?

Időrabló, perspektíva nincs, megalázó.

febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért szűkíteném le veled mert nem vagy izgalmas, nem azért mert attól félnék beléd szeretnék miközben ez nem igaz, csak már nem hozod az újdonság érzetét
febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha érzem, hogy kezdek beleszeretni, akkor nem segít a kevesebb találka. Ilyenkor inkább megunásról van szó.
febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha nem hozom az ujdonsag varazsat ha ún akkor miert van mégis az hogy ha egyutt vagyunk ugyan ugy megkivan mint az elejen? Akkor a szex minosege sem lenne olyan vagy ereznem ahogy hozzam er h nem akar mar nem? De az erintesekbol levagom hogy nem únt meg. Mertnhgy gondolom ha unalmas vagyok mar neki akar szemelyisegre is az kihat a testisegre is nem?
febr. 8. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert elég ha csak kielégíted az más kérdés, hogy vonzódsz hozzá, így a szex minősége jobb lesz, mint ha nem vonzódnál hozzá
febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy te neked ez kielégítő az azért van mert te őt akarod rendesen is
febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet soha nem csinálnék. Ha azt érzem,h kezdek belezúgni, akkor pont hogy többet akarnék találkozni vele, és ilyenkor nem kínoznám magam azzal,h nem teszem, nem bírnám ki sehogy, hanem pont hogy keresnék minden alkalmat. Leszűkíteni max azzal szoktam a találkozókat, akibe nem vagyok szerelmes, max szexuálisan vonz, és azt érzem, h kezdek kiégni a mély érzelem nélküli kapcsolattól.
febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 es de ugy is tobbet akarnal vele talizni h nem akarsz bkritani otthon? Aki nemnakar boritani az pont h visszabb vesz nem?
febr. 8. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nagyon nagyon kitekered, ebből pofára esés lesz.

Te se hiszed el, hogy egy férfi kezd beléd szeretni, erre nem veled van állandóan hanem csökkenti a találkozókat.

Ha nem érzed ez mennyire nevetséges feltételezés, akkor én nem is értem hol éltél eddig.

febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!