Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretővel jöttek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretővel jöttek össze nem féltek, hogy titeket is átver?

Figyelt kérdés

Szeretőnek párja vagy családja van, veletek csal, majd összejöttök

Nem féltek, hogy veletek is ugyan így fog bánni?


febr. 9. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A szerető felé nem tartozik hűséggel, nem ígér neki semmit. Ott nem igazán tudja becsapni.
febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el kérlek a megjegyzést is😌
febr. 9. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az értelmesebb emberek nem is várnak el többet, nem terveznek komolyabbat vele, maximum azok akiket az érzelmeik irányítanak, beleszeretnek.
febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Azok az emberek, akik szeretők és a szeretői viszonyból alakul ki kapcsolat, szerintem álomvilágban élnek. Elhitetik magukkal, hogy ők bizony sokkal jobbak, őket nem fogja megcsalni, mert lám, még a családját is képes volt elhagyni érte, örökké tartó szerelem lesz. Csak hogy az esetek többségében az a csúf valóság, hogy belátható időn belül visszatér a családjához vagy idővel őt is megcsalja. Rengeteg ilyet láttam a környezetemben.
febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt számításba kell venni, hogy vajon miért is csalta a párját. És minden kapcsolatában csalt-e vagy csak a mostaniban teszi ezt. Mert ennyi erővel a mostani párja , akit csalt az nem számolt vele, hogy őt is csalni fogja? Ez sok mindentől függ. Valaki alapból hűtlen típusú és van, akiből a mostani helyzet és kapcsolat hozza elő.
febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Valaki alapból hűtlen típusú és van, akiből a mostani helyzet és kapcsolat hozza elő."


Ez alapján mindenki hűtlen, hiszen ha valaki alapból nem az, idővel az lesz egy rossz kapcsolatban. Pedig nagyon nem! Én soha nem csaltam meg senkit, még akkor sem, ha már hónapok óta nem volt köztünk testi kapcsolat. Tudom, hogy nehéz elképzelni, de vannak olyan emberek, akik előbb lezárják a kapcsolatot és utána kezdenek ismerkedni, nyitni mások felé. De, ha netán valaki megtetszik nekik, míg kapcsolatban vannak, akkor is lezárják a kapcsolatot és csak utána merülnek el a másikban.

Olyan nincs, hogy az adott kapcsolat hozza elő belőlem a hűtlent. Akkor inkább arról van szó, hogy hajlamos vagyok a hűtlenségre, csak addig a pontig kibírtam.

febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem félek. Már 16 éve együtt élünk.
febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Azt nem veszed figyelembe, hogy nem mindenki ugrálhat. Van mikor eltelik x év jönnek a gyerekek, ház, hitel. A nő vagy a férfi már szarik a kapcsolatba külön menni nem tudnak, de függnek egymástól. Egyedül nem tudnak megélni és ilyenkor évekig még kihúzzák, de aztán jön valaki valamelyikük életébe és onnantól eldöntheted, hogy életed végéig semmi sem történik veled vagy ezt a kis jót legalább kiélvezed. Átlagosan ez szokott történni.
febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem :D Én egyszer jöttem össze szeretővel és ahogy éreztem hogy megromlik a kapcsolatunk egyből ráírtam az összes potenciális férfira :D Én biztos nem jönnék így össze senkivel de sokan nem becsülik magukat.
febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!