Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én gondolom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl?

Figyelt kérdés

A barátnőm korábban irogatott egy srácnak iMessage-en és törölte az üzeneteket.


Állítólag nem volt semmi, csak nem akarta, hogy féltékeny legyek, ha meglátom (az ismerősöm elmondta, hogy még előttem volt köztük pár kalandjuk, hazudott).


Mondta, hogy nyugodtan nézzem meg a telóját, abbahagyta, nincs törölve semmi, nem ír senkinek. Messengeren ír csak a barátainak.


Full üres neki az egész iMessage valóban. Eltelt egy hét és megnéztem a képernyőidejét.


Van, hogy napi 4 órát van az üzenetekben, amikor nem vagyunk együtt. Ebből max. 2 óra amit velem írogat.


Átlagban vagy 2-3-szor több az iMessage képernyőideje, mint nekem. Pedig nem ír rajta senkinek, üres.


Szerintetek hogy derítsem ki, hogy mit csinálhat? Rossz előérzetem van nagyon.


febr. 16. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen hazudik. Én kivártam, láttam is, hogy írogat, telefonálgat, de egyszerűen nem fértem a telefonhoz. Pedig kérdezgettem, hogy csal e, kivel csal. Válasz nem, dehogy. Amikor rezgett a léc, akkor már csak egy jó baráttal beszélget munkahelyi dolgokról. Egyszer hozzáfértem a telefonhoz, most is elkapott a hányinger.

Ők már mindenféle chatfelületet kipróbáltak, SMS-ben dumálták meg, melyikre nem fogok rábukkanni...

febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Te is csalod, így nem mindegy?
febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Annyit már biztosan tudsz, hogy hazudik. Már megint. Nem elég, hogy megbízhatatlan?
febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden egyes perc kidobott ido, amit a erre a csajra, vagy a nyomozgatasra koltesz. Nen kell bizonyitek a szakitashoz, eleg az, hogy megszunt a bizalom.
febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek akarod kideríteni??? Nem bízol benne, akkor? Szakíts és probléma megoldva.
febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és hasonló volt velem is.ugyanugy kavartak elöttem,és irogatott a csajnak,de nem igen láttam miket.szintén mástol tudtam meg hogy kavartak.én nem nyomozgattam,mindig ki voltak törölve a beszélgetések.egyértelmü hogy hazudik,megbizhatatlan.most én nem akarom meg mondani azt hogy mit csinálj.de én szakitottam.nem vádoltam meg azzal hogy megcsal,mert nem volt rá bizonyitékom.de hazudott,és olyan csajjal beszélgetett akit elöttem ba*zogatott
febr. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, kérdező?
febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!