Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy egyéjszakás kalandot, ha többet jelentett mint egy egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismerjük egymást, magán zeneórákra jártam hozzá. Jól ki is jöttünk, jó barátok lettünk, és utólag visszagondolva az elejétől vonzódtunk egymáshoz, de mivel én férjnél vagyok és ő is kapcsolatban van(bár most épp mosolyszünet van náluk), így történt semmi. Mostanáig,mert most megtörtént ami már régóta a levegőben volt közöttünk, lefeküdtünk egymással. Még nem beszéltünk róla, csak egy üzenetet kaptam tőle, amire még nem válaszoltam. Egyértelműen nem folytatódhat ez, mert akarom megcsalni a férjem, és őszintén szólva félek, hogy ha újra lefekszem vele, akkor lassan beleszeret (már most is többet érzek iránta mint kellene). Viszont nem tudom hogy felejtsem el ezt az 1 évet, mikor mindig alig vártam, hogy találkozzunk...
febr. 29. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem törlöd ki az életedből örökre akkor újra és újra meg fogod csalni a férjed, ha nem vele akkor majd mással. Inkább a házassággal kéne törődni, a férjed elé állni és bevallani, hogy mit tettél őszintén szólva és ha adna neked esélyt akkor helyrehozni, mert tiszta lappal kéne kezdeni újból.

Persze el is válhatsz, vagy nyitott kapcsolatot felhozni, de a másikat békén kéne hagynod mivelhogy hiába szakítana és te válnál el nem működne a kapcsolat hosszútávon hiszen mindketten csalfák vagytok és előbb utóbb nem bíznátok egymásban. Teljesen más személy mellett lehetnél boldog, nem a 🎹 tanár (vagy milyen) a "Nagy Ő" számodra.

febr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem próbálod meg vele? Ha boldog lennél a férjeddel, nem lenne szükséged másra.
febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az ki van zárva, hogy mi komolyabban együtt legyünk. Egyrészt ő szerintem csak fizikai vonzalmat érezhet irántam, másrészt hatalmas korkülönbség van köztünk; ő 12 évvel fiatalabb nálam...Meg aztán nekem itt van a férjem, a gyerekeim, nem akarom elhagyni a családomat.
febr. 29. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor tennivaló nem sok. Biztosan elfelejtettél már más szerelmet, csalódást, meghalt családtagot is. Ugyanúgy kell csinálni most is.
febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
De ha éreztél iránta valamit az elejétől fogva minek jártál hozzá órákra? Gyerekeid is vannak. Elválni nem akarsz. Letiltani gondolom nem fogod, fogsz hozzá ugyanúgy járni. Akkor mit akarsz?
febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok hozzájárni többé, ezek után hogy járhatnék mintha mi sem történt volna? A válás természetesen szóba sem jöhet.
febr. 29. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Már megcsaltad a férjed, hiába nyugtatod, hogy nem tetted.

Napi ezerszer téma. Teljesen normális, hogy valami harmadik fêl iránt ezt êrzi. A kérdés az, hogy enged e az elejên, vagy behúzza a féket? Ha enged, akkor nem kell azon csodálkozni, hogy szinte lehetetlen leállni.

Ha komolyabbra fordul a szeretővel és elhagyják a szeretők a párjukat egymásért, pár êven belül ugyan úgy belibben az életükbe egy harmadik fél.

febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem léptem félre,tisztában vagyok vele, hogy hibáztam, és rosszul is érzem magam miatta. Viszont a férjem ezt nem tudhatja meg.


Közöttünk pedig nem fog komolyabbra fordulni és nem lesz többé semmi, fentebb már leírtam, hogy milyen okokból.

febr. 29. 20:27
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

És véletlenül beleülsz újra?

Mardosni fog téged a bűntudat, ez fel fog tűnni a férjednek.

febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy koron túl így jön a szerelem. Vagy megéled a társadalmilag nem elfogadott formában az összes rizikójával együtt vagy ami hátra van, azt az időt szerelem és igazán élvezhető szex nélkül éled le. Nem kötelező szerelmesnek lenni meg szexelni, vannak ennél sokkal fontosabb dolgok. De abban biztos lehetsz, hogy a férjeddel már sose fogod ezt érezni.
febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!