Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy egyéjszakás kalandot, ha többet jelentett mint egy egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismerjük egymást, magán zeneórákra jártam hozzá. Jól ki is jöttünk, jó barátok lettünk, és utólag visszagondolva az elejétől vonzódtunk egymáshoz, de mivel én férjnél vagyok és ő is kapcsolatban van(bár most épp mosolyszünet van náluk), így történt semmi. Mostanáig,mert most megtörtént ami már régóta a levegőben volt közöttünk, lefeküdtünk egymással. Még nem beszéltünk róla, csak egy üzenetet kaptam tőle, amire még nem válaszoltam. Egyértelműen nem folytatódhat ez, mert akarom megcsalni a férjem, és őszintén szólva félek, hogy ha újra lefekszem vele, akkor lassan beleszeret (már most is többet érzek iránta mint kellene). Viszont nem tudom hogy felejtsem el ezt az 1 évet, mikor mindig alig vártam, hogy találkozzunk...
febr. 29. 19:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szeretem a férjemet is, és az ágyban is minden rendben van közöttünk. Nem erről van szó...
febr. 29. 20:50
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem szereted és nem vagy szerelmes erről van szó.

Nem szereted ha képes voltál félremenni érzelmileg és fizikailag is, de még tisztelni se tiszteled. Sőt a gyerekeid se szereted ha őket egyáltalán nem nézted.

Amikor más megtetszik akkor azonnal kerülni kellene őt, hogy ne alakuljanak ki mélyebb érzések majd a megcsalás.

Te 1 évig jártál hozzá annak ellenére, hogy tudtad az elejétől fogva, hogy bejön.

Most ha nem vallod be a férjednek úgyis egyszer ki fog derülni más által, talán majd elkotyogja a barátnőd, akinek te árulod el ittas állapotban, vagy ugyanúgy fogod csalni a hapsival akár mással és annyi lesz a házasságnak.

Sajnálom a gyerekeid és a férjed is. Kár, hogy nem őket nézed.

febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindig utólag megy a sírás. Pár napja kifejtettem egy kérdésben, miért totálisan felesleges egy komoly kapcsolat, házasság, családalapítás. Minek?
febr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
A tetteid és az érzéseid teljesen mást árulnak el, mint amit írtál a fétjedről és a házasságotokról.
febr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!