Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja a barátnőjét ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja a barátnőjét ha szereti?

Figyelt kérdés

Egy ismerősről van szó.

Igen, tudom, az lesz a válasz, hogy nem is szereti igazából. És egyetértek.

De! A férfi tényleg boldog a kapcsolatában, kb tenyerén hordozza a csajt.

Akkor tényleg mi viszi rá a férfit, hogy viszonyt tartson fent egy másik nővel? 2 éve vannak együtt és fél éve viszonya van.

Egyszerûen nem fér a fejembe. Komolyan.

Előző párom megcsalt, szóval tudom milyen érzés, de a mi kapcsolatunk már nem mûködött, sokat veszekedtünk. Ráadásul az exem önbizalomhiányos is volt, hiába mutatta az ellenkezőjét.

Sokan mondják, hogy valami hiányzik a kapcsolatából ha félremegy, meg hogy ha egy harmadik beférkőzik akkor ott nincs minden rendben. Jó, de mi nincsen rendben ha amúgy tényleg jól megvannak?

Én azt vallom, ha a megfelelő nővel van a férfi akkor eszébe se jutna félrelépni, főleg nem hosszabb viszonyt fenntartani. Olvasgattam itt is és volt olyan férfi aki pl azt mondta hogy minden komoly kapcsolatában félrelépett, de mióta megismerte A NőT, azóta eszébe se jutna.

Talán magával a megcsalóval van a gond ha nem a kapcsolattal. És nem hinném, hogy azért mert "csak mert" meg a "vére hajtja" meg a "farkával gondolkodik" ..

Végülis miért van viszonya, ha boldog és jó a kapcsolata?

Egyre több ilyet látok és elgondolkodtam.



márc. 8. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha a megfelelő nővel van a férfi akkor eszébe se jutna félrelépni,


Van olyan, akinek semmi nem elég és nincs az a szerelem, ami visszatartaná a megcsalástól. Más meg a rosszabb kapcsolatban is hűséges.


De, azért, mert a vére hajtja.

márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Olvasgattam itt is és volt olyan férfi aki pl azt mondta hogy minden komoly kapcsolatában félrelépett, de mióta megismerte A NőT, azóta eszébe se jutna."


Én ebben nem hiszek. Aki minden nőjét megcsalta, az a jelenlegit is meg fogja csalni, csak idő kérdése. Ha már nem lesz számára olyan nagybetűs nő vagy lesz egy komolyabb mélypontjuk, akkor jön a kisördög.


A hűség szerintem nem a másik féltől függ, csakis tőlünk. Ha én gerinces vagyok és becsületes, akkor nem csalom meg a másikat, még akkor sem, ha már nem szeretem.


Mivel nem vagyok már fiatal pipi, sok tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, voltak hosszú kapcsolataim, 12 évig tartott a leghosszabb, az utolsó 5 év már kínszenvedés volt, de még őt sem csaltam meg, pedig jelentkező volt bőven. Tehát, amikor azt olvasom, hogy a hűség döntés kérdése, akkor maximálisan tudok ezzel azonosulni. Minden egyéb csak kifogás. Azért vagyunk emberek, hogy uralkodni tudjunk magunkon és döntéseket tudjunk hozni, gondolkodjunk.

márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem olyan kapcsolatba amiben nem te magad vagy benne, nem látsz igazán bele. Nem tudod mi történik az ágyban, nem tudod mi az ami esetleg "hiányzik" stb..


Én személy szerint úgy gondolom, hogy aki megcsalja a másikat az nem is szereti, de az is lehet, hogy pusztán csak annyira ösztönlény az illető, hogy nem tud magának parancsolni. Utóbbi talán még rosszabb, mert nem vagyunk állatok!


"A férfi tényleg boldog a kapcsolatában, kb tenyerén hordozza a csajt."


Ha boldog lenne akkor nem csalná meg.

márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet, nem lát bele a kapcsolatukba idegen.

Ismerek olyat, aki a lelkiismeretét nyugtatja avval, hogy hiába lép félre, ő jó férj, hiszen a felesége nem lát szükséget és boldog.

márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az tiszta sor, hogy nem szereti és nem tiszteli a párját. De a kapcsolat ettől függetlenül jó. Tudom, hogy senki nem lát bele a másik kapcsolatába.

Azt tudom, hogy a barátnő teljesen odavissza van a férfiért. Meg főleg, hogy ez nem házasság gyerekekkel, együtt se laknak, 2 éves kapcsolat, és így van viszonya fél éve kb.

Tesóméknál is volt megcsalás, 10 év után lépett is az exe mert nem bírta már. Évekig csalta tesómat, de nem akart tudomást venni róla.

Az egész utólag tök egyértelmû volt, nem szerette már tesómat, de kényelmes volt maradni. Sose veszekedtek, nyugis, jó kapcsolat volt.

márc. 8. 10:41
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy csak van egy vágya, amiben nem partner a párja. Ettől még szeretheti a családját. Ez az, amit te úgy írtál, hogy hajtja a vére.
márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem kap valamit meg
márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereti és megcsak nem is tiszteli.
márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szóval létezhet olyan, hogy fülig szerelmes a férfi, de mivel valamit nem kap meg a jó kapcsolatában ezért hosszútávú viszonyt tart fent a háta mögött. :D Érdekes dolgok vannak.

Senki sem tökéletes, én se kaptam meg mindig mindent amit szerettem volna, de eszembe nem jutott viszonyba kezdeni.

Ezekszerint a jó, boldog kapcsolat se állítja meg a másikat abban, hogy megcsalja, és halál szerelmesen is simán mással szexel. Ez lenne a szerelem? Ez szomorú.

márc. 8. 11:22
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy az.
márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!