Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja a barátnőjét ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja a barátnőjét ha szereti?

Figyelt kérdés

Egy ismerősről van szó.

Igen, tudom, az lesz a válasz, hogy nem is szereti igazából. És egyetértek.

De! A férfi tényleg boldog a kapcsolatában, kb tenyerén hordozza a csajt.

Akkor tényleg mi viszi rá a férfit, hogy viszonyt tartson fent egy másik nővel? 2 éve vannak együtt és fél éve viszonya van.

Egyszerûen nem fér a fejembe. Komolyan.

Előző párom megcsalt, szóval tudom milyen érzés, de a mi kapcsolatunk már nem mûködött, sokat veszekedtünk. Ráadásul az exem önbizalomhiányos is volt, hiába mutatta az ellenkezőjét.

Sokan mondják, hogy valami hiányzik a kapcsolatából ha félremegy, meg hogy ha egy harmadik beférkőzik akkor ott nincs minden rendben. Jó, de mi nincsen rendben ha amúgy tényleg jól megvannak?

Én azt vallom, ha a megfelelő nővel van a férfi akkor eszébe se jutna félrelépni, főleg nem hosszabb viszonyt fenntartani. Olvasgattam itt is és volt olyan férfi aki pl azt mondta hogy minden komoly kapcsolatában félrelépett, de mióta megismerte A NőT, azóta eszébe se jutna.

Talán magával a megcsalóval van a gond ha nem a kapcsolattal. És nem hinném, hogy azért mert "csak mert" meg a "vére hajtja" meg a "farkával gondolkodik" ..

Végülis miért van viszonya, ha boldog és jó a kapcsolata?

Egyre több ilyet látok és elgondolkodtam.



márc. 8. 09:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Húha akkor nagyon jól hazudja a szerelmest. De komolyan.

Ez nálam már a pszichopata kategória. :D

Lehet, hanyagolni fogom a kapcsolattartást ezzel az ismerőssel, valahogy nem veszi be a gyomrom, hogy adja a fülig szerelmest, törődést, a csaj meg azt hiszi élete szerelmét találta meg, közben szemrebbenés nélkül viszonya van a pasinak.

márc. 8. 12:26
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van szeretőm, két és fél éve tart a visszony.

Az én oldalam nem lényeg, nem mentegetem magam.

Nekem a férfi azt mondta, hogy az ő kapcsolatuk rendben van tök jó, csak a szex ritka, 2 hetente van.


Ahogy telt az idő és jobban megismerkedtünk, kiderült, hogy a 2 hét igazából 3 hónap... és nem csak a szex a gond.

Ő tiszta szívből szereti a feleségét... de a saját szexuális vágyait nem meri felvallalni

márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Ahányat lát, annyit szeret szindrómás.
márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Volt itt egy komment, már nem találom a topikot de a csaj azt mondta, hogy az ő exe szemrebbenés nélkül csalta, reggel szeretlekkel és csókkal köszönt el "este tali"-val de még aznap járt nála a szeretője is. Este meg mintha minden rendben lenne a barátnővel szexelt egy jót és ölelkezve tervezték a jövőt....

De most komolyan, ez félelmetes.

márc. 8. 15:04
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Ő is lombik programban van a nejével.

A házassági évfordulójukon is velem volt... ezt csak utólag mondta el. Este meg vitte étterembe...


12-es voltam

márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ez nagyon gáz és szomorú.

Igazából mindegy az ok, az 100%, hogy nem szereti és nem tiszteli mindegy mennyire hordozza a tenyerén. Valaki írta máshol, hogy ezzel kompenzálja a hûtlenségét. Így sose fog gyanakodni. Szerencsétlen csaj meg abban a hitben van, hogy szerelmes belé a párja. Manipuláció a javából.

márc. 8. 16:38
 17/17 anonim ***** válasza:

15: ez nagyon gaz. Lehet nem véletlen, hogy az "egiek" nem akarják, hogy az a baba megszülessen...

Azt se ertem igy minek terveznek gyereket

márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!