Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátomnak igyekszem mindent vágyát teljesíteni akkor rossz barátnő vagyok ha azt a vágyát, hogy szeme előtt szexeljek másik fiúval képtelen vagyok teljesíteni?

Figyelt kérdés

márc. 23. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy az. Azt akit szeretünk látni hogy mással szexel szerintem egy nem normális aberráció.
márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont a kapcsolatotok az rossznak tűnik.
márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem max elhagy ez miatt...
márc. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 Menjen! A kérdező csak nyerne vele.


Apropó, Kérdező, kicsit kaprd össze az önbecsülésed! Attól, hogy minden kívánságát teljesíteni akarod, semmivel se fog jobban megbecsülni, sőt ... Most épp arra vágyik, hogy megnézhesse, amint más pasi lekúr. Szerinted ez mennyire megalázó? Akit szeretsz, tisztelsz és nem akarsz elveszíteni, megbecsülöd, azt nem akarod odadobni másnak és ezt végig is nézni...

márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, nem akarnám látni, hogy másik férfival szeretkezik. Van aki erre izgul. Kedves kérdező, ha te nem izgulsz ilyenre, akkor szakíts. Ez nem fog elmúlni a baratodnál. Erőltetni fogja, amíg bele nem mész.
márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Ő inkább gáz, mert tárgyként akarna kezelni.
márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!