Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16F KB egy fél éve taliztam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16F KB egy fél éve taliztam a buszon egy már régebben is ismert lánnyal (egy évvel fiatalabb mint én).Szóval amikor ilyen 13-14 évesek voltunk volt egy két beszélgetésünk de semmi több (tali vagy ilyesmi) Lentebb írom bővebben Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kicsit azt éreztem a régebbi beszelgeteseink alatt hogy nem érdeklem amit olyan kicsi fejjel nem értettem ezért kicsit haragudtam is rá nem is kerestem néha taliztunk valahol köszöntünk de ennyi.Szóval egyik nap mikor mentem haza a suliból észre vettem őt a tömött buszon.Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget.A lány mikor meglátott széles mosollyal arcán hangosan köszönt és intett hogy üljek oda mellé.Nem tudtam értelmezni a dolgot mert azt hittem nem bír de mondom jó.Le ültem mellé és elkezdtünk beszélgetni.Az első 5-10perc eléggé sablonos volt suli stb.De utána bele kérdezett a magánéletembe járok egy valakivel vagy szingli vagyok miujsag a lányokkal.Mondtam neki semmi különös nyáron volt egy pár beszélgetés,tali de semmi extra senkivel nem éreztem úgy hogy ez működhetne.Visszakerdeztem mire jött a válasz hogy ő most foglalt és innentől jönnek a furcsaságok


1.Semmilyen közösségi médián nincs említés a palijarol vagy a volt palijarol.Egy komment egy kép semmi.Tudom nem egy nagy social media király lány de ez fura.

2.A beszélgetés során végig olyan "jeleket" küldött felém hogy érdeklem sokat kérdezett,érdeklődött ő kérdezett bele először a magánéletembe,mosolygott rám végig nevetett,csavargatta a haját ilyesmi.


Az utóbbi napokban merült fel bennem a kérdés hogy ezek egyértelmű jelek voltak vagy csak én látok bele dolgokat?Szerintetek érdemes lenne rá írnom hogy ez miért volt vagy megtudakolni hogy van e barátja?Mivel látja hogy érdeklodom most már őszinte lenne gondolom.Finoman akarok megkérdezni mert tényleg mind külsőre mind belsőre egy olyan lány akit szinte tökéletesnek vélek és nem akarom el cseszni az esélyt arra hogy bármi is legyen.


Mit tegyek?



2021. júl. 7. 02:55
 1/3 anonim válasza:
100%
megkérdezni ilyet nem bunkóság, szerintem nyugodtan tedd meg. Egy próbát megér. Halogatni meg nem érdemes tovább, ha ez már fél éve történt
2021. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Egy probat meger:]
2021. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
66%

A finom vájkálás a legférfiatlanabb és legtapintatlanabb (van-e barátod, miért viselkedtél velem így a múltkor …), ezzel tudod leginkább elcseszni. Ezt a buszos beszélgetéskor is kár volt megkérdezni.


Helyette inkább hívd fel és mondd neki, hogy amióta beszélgettetek a múltkor sokat gondolsz rá, nagyon jó érzés volt vele beszélgetned, meg nagyon tetszik is neked. Utána pedig hívd el strandra. Meg mondd neki hogy fizeted a belépőjét meg a büfét. Ha a csaj nem foglalt, akkor kellemes neki egy ilyen potya. Ott strandon se hülyeségeket dumálj neki, hanem vízben pancsolva kezdd a finom testi kontaktokat, aztán napozásnál lehet finom cirogatás…

Faterodnak meg mondd, hogy kellene egy kis zseton csajozáshoz, tech kütyüt nem kérsz mostanában, jövőre meg már nyáron dolgozni is fogsz.

2021. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!