Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan győzhetném le azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le azt a félelmem, hogy házasság során megcsalnak és esetleg el is akarnak hagyni?

Figyelt kérdés

Volt egy komoly kapcsolatom, 6 évig tartott és mindennél jobban szerettem. Teljesen elköteleződtem. A kapcsolat véget ért, mert nem akart közös jövőt tervezni, én pedig ezt a fájdalmat nem tudtam feldolgozni, és elengedtem. Folyamatosan azt mondta, hogy válás és megcsalás a vége mindennek. Nem hittem neki.


Most van egy új szerelmem, 2 éve, nagyon komoly a kapcsolat és ő tervez velem. Sokkal jobban összeillünk. Bizonyos fokú elköteleződès előtt állunk. Most viszont én kezdtem el félni, hogy bele sem akarok vágni, ha nem tart örökké.


Sokat mesélt a munkahelyi sztorikból, rengetegen csalják az asszonyt / férjet, válnak. Emiatt ő is megtorpant egy kicsit.


Amióta az elkötelezős lépés előtt vagyunk, folyamatosan rettegek, hogy nem lesz neki elég egy nő. Ez alaptalan, mert nem adott okot a féltékenységre. Nem vagyok féltékeny típus, nem akadok ki semmi aprósàgon.


Mit tegyek? Beszélgetek erről vele, de nem segít a szorongásomon.


ápr. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem adott okot a féltékenységre"

Akkor bízz benne.

ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden új kapcsolat tiszta lappal kezdődik ill. kéne, hogy kezdődjön. Nem vetítheted rá mindenkire, hogy valaki nem volt veled tisztességes. Az, hogy ráadásul te viszel bizonytalanságot a különben jó kapcsolatba pedig oda fog vezetni, hogy ez is tönkre megy. Aztán te úgy fogod érezni, hogy igazad volt, ez is rossz lett. Pedig te hívod elő a szellemet a palackból. Ne tedd. Ha szeretitek egymást akkor éljetek ne pedig a kapcsolat lassú halálán dolgozz. Sosincs garancia egy kapcsolatban sem, de talán ez a bizonytalanság ami a szerelem sava borsa, mert így minden nap arra ösztönöz minket, hogy tegyünk érte, igyekezzünk, ne aludjunk el a babérjainkon. Mert amit nem lehet soha semmiképp elveszteni annak értéke sincs.

Szóval amíg nem ad rá valaki okot addig ne kételkedj és főleg, ne játszd el a bizalmát mert ő úgy érezheti, hogy mindent megtesz és mégsem elég.

ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos a válasz! Mindkettő.
ápr. 5. 23:25
 4/4 anonim válasza:
100%
Egy tipp: ha meg akar csalni, meg is fog. Ezen kár aggódni, az csak tönkretesz mindent. Lehetsz akármilyen féltékeny, ha mehetnékje van, úgy is meg fog történni.
ápr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!