Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsaltuk a párunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltuk a párunkat akkor magunknak megkell bocsájtani,hogy ezt megtettük?

Figyelt kérdés
Hogy vélekedtek erről?
ápr. 23. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a megcsaló; a párodtól (vagyis exedtől, mert minden értelmes ember kidobja a másikat egy megcsalás után) kell bocsánatot kérni, majd szépen békén hagyni.
ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem csaltam meg, de nem sokon múlt, meg kellett bocsátanom magamnak. Azt is, hogy túl messzire mentem és ezzel megbántottam a páromat és azt is, hogy nem mentem elég messzire és ezzel elvágtam magam attól, amit akkor nagyon szerettem volna.


Ha megtettem volna, akkor valószínűleg nem tudtam volna annyira megbocsátani magamnak, hogy együtt maradjunk. Ha szétválunk, akkor is helyre kellett volna tennem, hogy így történt, de akkor lett volna a legkisebb kihívás megbocsátani magamnak. Úgy éreztem volna, hogy ez csak egy eszköz volt, hogy meglépjem azt, amit enélkül nem tettem volna.

ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor hozni kell egy döntést, egy végérvényes döntést. Rendezni kell szellemi módón, különben a jövődet befolyásolja és az útódaid mindegyike részesül a te cselekedetednek következményéből. Akár nőről, akár férfiről van szó..


Pont mint Dávid királynál.


Lehet minuszolni,. lehet fújjolni, de ha valaki azt akarja, hogy a jövője normális legyen, nem csak saját magának, hanem a gyermekeinek is, akkor rendezi.


Mindegyik ember egyéni szocproblémája, hogy szembenéz egyenesen a problémával, vagy nem óhajt és számára megfelelő a dagonya.

ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3+ A legszomorúbb az, hogy nem csak a gyerekek, hanem a vétlen fél is ugyan úgy részesül a következményekből-már mint a le nem rendezett dolgok miatt. Mindenki aki ahhoz az emberhez (lehet nő, lehet férfi a megcsaló).


Ezt hagyják ki sokan a számításból.

ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a szánombánom akkor szokott csak jönni mikor a másikkal nem jönnek be a számítások.
ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Röviden: igen.

Hosszabban: ez nem úgy működik, hogy jó, hát megtettem, lépjünk túl rajta, lapozzunk. Vagy ha így működik, akkor ott komoly gond van. Sok megcsalást láttam a környezetemben, át is éltem, olyat is, amikor helyre lehetett hozni utána a kapcsolatot és olyat is, ahol már nem.

Hogy min múlik? A megcsalás mindig egy tünet. Ha végiggondolom az összes megcsalós sztorit, amit láttam, akkor egy dolog közös: a megcsaló valamivel nem akart szembenézni. Vagy a kapcsolatban lévő problémákkal, vagy önmagával (esetleg együtt a kettő). Mert ha szembenézett volna ezekkel, akkor kiderülhetett volna, hogy van más lehetőség is a megcsaláson kívül. Pl. szakítani, kezelni a problémákat, önismeretetezni, stb. Rengeteg lehetőség lett volna, csak ezek valamiért félre lettek söpörve. Amíg nem tudatosul, hogy oké, ezek voltak a problémák, de én ezeket akkor nem láttam, nem vettem róluk tudomást, most már viszont látom és másképp kezelném, addig nem megy a megbocsátás sem.

ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!