Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most én vagyok a rossz?ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a rossz?ilyesmi kinek is férne bele egy kapcsolatba?vagy van olyam aki ezt elnézi a kapcsolatába?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves párkapcsolatom. 28 évesek vagyunk.Én vagyok a nő ebben a párkapcsolatba.Pár hónapos volt a kapcsolatunk amikor összeköltöztünk.De ezzel nem volt gondunk soha. Hogy korai lett volna az összeköltözés. Persze volt a kapcsolatunkba hullámvölgy. De megtudtuk beszélni és látszott rajta is hogy meg akarja menteni a kapcsolatot. Mert majdnem tönkrement. Ez lényegtelen hogy miért. Sokkal inkább most ez ami zavar. Annyit kell tudni hogy szoktunk egymás telefonjához nyúlni. Nem turkálás meg kutakodás miatt. Hanem ha pl közelembe van a telója ő meg messzebb.ha írnak neki meg is szokott kérni hogy nézzem meg ki az. Vagy ha hívja valaki. 2 napja is ez volt. Valaki írt neki a telefonján. Ő a konyhába volt én meg az étkezőbe. Hallotta hogy csippan a telefonja. Megkérte nézzem meg. Nem ez volt a rossz. Hanem hogy feloldottam.és be volt lépve a galériában. Ahol a mappák vannak. És képernyő fotóknál legelöl feltűnt egy csajnak a képe. Akit ismerek is. Másik faluból. A párom is. És már csak kíváncsiságból is megnéztem. És a képernyőfotó tele voltak ennek a csajnak a képeivel. Direkt megnéztem a dátumot hogy mikoriak a képek. És pár napos képek. Ezért olyan mérges lettem,mert rosszul esik.és lehet ez se volt szép amit csinálta. Megnéztem a facebook üzeneteit ,az instáját de sehol semmi olyan üzenet nem volt. Hisz hogyan is lett volna. Hiszen mindig nyugodtan odaadta a telefonját. Nem is gondoltam volna erre. Meg persze ha irogat is mással szerintem töröli a beszélgetéseket. De ez nekem nagyon megalázó. Csak Szerintem megalázó ez már egy párkapcsolatba. Persze az ember hűséget fogad nem vakságot. Nézzen meg más nőket.De ez már szerintem nem szép ha képeket is tárolgat a telefonjába más lányról akit ismerek is. Egyébként kérdőre vontam.de még én voltam a rossz mert megnéztem. Szerintem ha ő is így talált volna más férfiról képeket a telefonomba neki se esne jól. És nem tudom. Ez elfogadott másoknál. Csak kíváncsi vagyok rá. Más hogyan vélekedik erről
ápr. 28. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: negyvenes vagyok és a baráti köröm is. Szinte kivétel nélkül diplomások. És valahogy nem bánom, hogy meg tudtuk őrizni a fiatalos lendületünket.
ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha számodra a "fiatalos lendületed" megőrzését az jelenti 40 pluszos felnőtt, diplomás férfi létedre, hogy más emberek külsejét tárgyaljátok ki a haverjaiddal, akkor őszintén sajnálom az utódaidat, ha vannak...

Remélem csal a feleséged valamelyik hasonlóan "értelmes" haveroddal, mint te vagy...

ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!