Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek szerint kihasznált engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint kihasznált engem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel összejötten.Nem sokkal később bemutattam a haveri körömnek(ismerősök,havercsajok).Teltek a hónapok egyre többet vittem őt a társaságba és szerveztünk sok programot nem kettesben hanem többesben .Most viszont úgy tűnik én csak egy indok voltam hogy közelébe férközhessen az ismerőseimhez ugyanis újfent kiderült hogy már 2 lányismerősömmel is lefeküdt akik a társasághoz tartoznak.Magától értetődő hogy ez történt de azért rákérdezek itt is mert nem vagyok eléggé higgadt.igencsak kezdem unni hogy lassan már minden lány leszbizik.Röhej!

Ami azonban még nem tiszta hogy akkor miért jött velem össze már akkor mikor nem ismerte még a haverjaimat?vagy szakítani akart de aztán mégse tette hogy a kezemet fogva fürkéssze a köv szeretőit????



2012. ápr. 11. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megcsalt.
2012. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem én se ezt az egyre inkább elterjedő leszbi maszlagot.
2012. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"újfent kiderült hogy már 2 lányismerősömmel is lefeküdt akik a társasághoz tartoznak"


Ezt Ő valotta be? Mert ha nem akkor elképzelhető, hogy csak valaki rosszindulatú kitalációja az egész.

2012. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem ő vallotta be hanem másvalakitől visszahallottam mert ugye semmi sem marad titokban mindenki pletyózik meg miegymás.

nos akitől visszahallottam az sem árulkodni akart hanem egyszerűen azt hitte hogy én erről tudok mitöbb biztos izginek találom mindezt

2012. ápr. 11. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy csak azért jött volna össze veled.

Annak, hogy lefeküdt két lánnyal is, több oka is lehet. Egyrészt biszexuális a barátnőd, megkívánta ezeket a lányokat, hancúroztak egy jót.

A másik, hogy ez most nagy divat, hogy a csajok összejárnak egy kis örömszerzésre. Jó lenne tudni az okot. Ha egy divatleszbi, akkor simán otthagynám, mert gyerekes.

Ha biszex, az megint más, akkor hajrá egy hármasba :) És persze döntsd el, hogy neked belefér-e,hogy ilyen a barátnőd.

2012. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a lánynál. Bár bár elég valószínütlennek tünik. Amúgy hány évesek vagytok?
2012. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ó hát már nem vagyunk gyerekek mind huszonévesek vagyunk.rákérdeztem nála is,nem tagadta de nem tartottuk még meg a nagy beszélgetést hogy"mégis miért? nameg mi lesz most?"erre holnap vagy holnapután kerülhet sor
2012. ápr. 11. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de te szereted amúgy a csajt? Olyan furcsán fogalmazódtak meg itt a sorok, mintha valami bevett orgiabanda lennétek. Ez nem háborított fel amit csinált?? Tudom, jöhetnének a kérdések, hogy ez megcsalás e vagy sem, de nekem az a véleményem hogy a barátnőd egy kéjhajhász, ha ezt komolyan csinálta. Velem tuti szakított volna a pasim ilyenért.
2012. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azóta nem beszéltem még vele erről.nem találkozunk minden nap. van hogy csak hétvégén.tudnom kell pontosan mi miért hogy történt.aztán meglátjuk....annyiban térhetek el mástól hogy én hidegvérűbb vagyok az átlagnál pár fokkal.szal nem csinálok drámát szakító sms-ek küldésével, csakhogy következő nap meggondoljam magam és megbocsássak.feldolgozom megrágom az ügyet és elválik mi lesz
2012. ápr. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!