Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nem túl jó pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem túl jó pasit keresek magam mellé, nem fog megcsalni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
az nem biztos, hány éves vagy? :P
2012. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

De! Meg egyébként is, minek kéne neked selejtes árú? Mert ha te jó nő vagy és melletted egy nem túl jó pasi, mit gondol az átlag másik csaj? Ez tudhat valamit, ha ilyen jó nője van.... és már le is csapták a kezedről!

Na jó, ez nem biztos, hogy így van, egy kis elmejáték volt :)

2012. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha egy nem túl jó pasit keresel magad mellé lehet hogy nem is lessz jó a kapcsolat... és akkor tökmind1 hogy megcsal e vagy nem
2012. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2012. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te fogod megcsalni őt.
2012. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én rondának tartottam mindig is magam, nem is volt még barátnőm, igaz nem is nagyon próbálkoztam élőben ismerkedni.


Én tuti nem csalnálak meg, mert egyszerűen nem is kellenék szerintem egy lánynak sem, még neked sem, szóval forever alone.


JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :DDD


Leiszom magam részegre, olyan jó kedvem ma ma úgyis! :DDD

2012. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltétlenül attól függ.Jóképü pasi is lehet hüséges.
2012. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettő között nincs összefüggés. Ellenben ha úgy választasz magadnak barátot, hogy "ez nem túl jó, tehát pont megfelel", az valószínűleg nem vezet sikeres kapcsolathoz.
2012. ápr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!