Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan témákat keresek amikről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan témákat keresek amikről sokáig lehet beszélni, ötlet?

Figyelt kérdés

2 éve senki nem tetszik és most hirtelen jött valaki aki viszont nagyon!

szóval...párszor már beszéltünk, de nem tudom, hogy van-e nála esélyem. azt mondta szép vagyok, kedves meg aranyos. de az a gáz, hogy fogalmam sincs miről tudnék beszélni vele. suliról nem akarom kérdezni.... hasonló a zenei ízlésünk is :)

szóval valami jó témát nem tudtok? nem szeretném ha unalmas csajnak tartana


2012. márc. 25. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Élet.
2012. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korotok ?
2012. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 16, ő 17
2012. márc. 25. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan erőltetett, amikor azon gondolkozol, hogy "milyen témákat is írtam össze tegnap?" Ha alapvetően izgalmas személyiség vagy, akkor úgyis feltalálod magad és bármiről tudtok majd beszélgetni, csak figyelj arra, amit mond. Ha megvan a kölcsönös érdeklődés, akkor olyan gördülékeny lesz a beszélgetés, hogy észre sem veszed, hogy már rég lement a nap. :)
2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
időjárás, politika
2012. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszéljetek a belsőégésű motorok működéséről, ez kedvelt téma és elég sokrétű erről aztán lehet. dugattyúk, hajtókarok stb, karbi vagy injektor felépítése... több órás beszédtéma
2018. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!