Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom tegnap beleolvastam a facejaba mert kíváncsi voltam kavargat e mással. A volt barátnőjével volt egy beszélgetése,hogy hiányzik neki a lány akivel több éve volt..Tudom,hogy nagy szerelem volt. Aztán egy másik lány,hogy ha lesz idejük összefuthatnának hozzáteszem egy-két bókot elejtett neki. Sde bezzeg nekem aztmondja h nem az a nagy szerelmes és h én hiányzok neki és ez nagy dolog.. Meg alig enged haza.. Akkor most mi a f*sz van???? Engem ne nézzenek madárnak. Szerintetek felejtős a dolog?!

2012. ápr. 23. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is! Én nem olvasnék bele a barátom fb.-jába! Tiszteletben tartanám.


Ebből is látszik,h a fb. mekkora kapcsolatpusztító baromság,már bocs.

2012. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Áh komolytalan ez az ember:S felejtős szerintem!
2012. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most akkor jól értem, hogy a PRIVÁT chatelésébe olvastál bele?

Mindketten éretlenek vagytok egy kapcsolatra, szóval szerintem maga a kérdésed és a cselekedeted is magáért beszél. Te nem bízol benne, ő nem szerelmes beléd, mi értelme ennek az egésznek?


28/n

2012. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha ő nézne bele sunyiba az üzeneteidbe, vagy a mobilodba? Hogy fel lennél már háborodva...
2012. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy még tartják a kapcsolatot az nem bűn, ha kicsit bókól az sem. Meg ha néha összefutnak egy kicsit beszélgetni, és mi van abban? Én barátom sokszor találkozik az exével, de engem nem izgat mert tudom hogy már csak barátok mert kihűlt a kapcsolatuk és én nem foglalkozok az ő magánbeszélgetéseivel, ez az ő dolga, tiszteletben tartom és megbízok benne. Te példát vehetnél rólam próbálj meg megbízni benne jobban jársz.
2012. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szereti a változatosságot:D Ha lenne rá esélye, akkor lehet, hogy lecserélne vagy megcsalna. De ez még nem bizonyíték arra, hogy nem szeret.
2012. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éretlen,csak próbálom elkerülni a csalódást. Igen,facebookba olvastam bele és nemtudom,hogy kezeljem.
2012. ápr. 23. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy problémát nem tudsz hogyan kezelni, akkor igenis éretlen vagy. Netán az smseit is elolvasod, ha otthagyja kéznél a telóját? Magát a párkapcsolatot sem tudod kezelni, ha alapjáraton ilyen módon akartad megtudni az igazságot.

Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni, saját magadnak kerested, te akartad megtudni az igazságot. Mivel nem gondoltál utána a következményeknek, így éretlen vagy.

2012. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem helyes amit tettem,de undorodok attól a tudattól,hogy egy legyek a sok közül. Pasik ti szoktatok más lányokat a barátnőtökön kívül hülyiteni csak heccből?
2012. ápr. 23. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg is érdemled a lelki válságot. Talán tanulsz az esetből és legközelebb nem olvasod el más magán levelezését.


Nem tudhatod téged mennyire szeret. Ezt vele kellene megbeszélni. Attól, hogy te fontos vagy neki, még bókolhat másoknak. Az lenne csak gáz, ha megcsalna. A megcsalás, ha lefekszik mással. Amit írtál, nem. És miután megtudja, hogy elolvastad a levelezését jogosan fog kiakadni és téged lapátra tenni. Tudálékos kis liba. Megérdemled a sorsod.

2012. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!