Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az orális szex neked megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szex neked megcsalás? Adni vagy kapni?

Figyelt kérdés
Elsősorban komoly párkapcsolatban élők veleménye érdekel indoklással. Konkrétan ha a hölgy részesít orális örömökben egy "barátot". Mind 2 fél párkapcsolatban él, ezért (is) találkoztak, szóval előre megfontolt szándékkal történt. Józanul. 32-33 évesen. A nő adott, nem kapott, de szívesen adta. Korral, nemmel, indoklással!

2012. ápr. 30. 09:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez jó. Szóval ha a pasi párja szétteszi a lábát valaki másnak, de közben meg sem moccan mondjuk, csak élvezi, akkor az nem megcsalás:D Jó ilyeneket megtudni:)
2012. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 -=Koldus=- ***** válasza:
82%

Lehet valamit félreértettem.

Szóval "kedves" kérdező azt írtad, mind a két fél párkapcsolatban él. Ergo neked van pasid, akit le.szoptál annak meg van barátnője. Feltéve, ha jól vettem ki az írásodból. Ennek tudatában mind a ketten undorítóak vagytok. De te még azt is írtad, hogy többet érzel mint barátságot a pasi iránt. Te sem vagy különb, mint akit le.szoptál már ne is haragudj.

De mondom, javítsatok ki ha tévedek, de én ezt vettem ki a szavaidból.

2012. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, így van. Jól vetted ki. Én teljesen tisztában vagyok vele, h mit tettem, és h miért, azzal is. Köszönöm a válaszod.
2012. máj. 6. 19:18
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"A pasi áltatja magát azzal, h ez nem az, mert ő nem tett semmit."

na ezt az én barátomtól is megkaptam "munka"közben

akkor jutott eszembe a megcsalás verzió


erre meg itt van kérdésként


mekkora gyökerek a férfiak.

2012. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
de jobban belegondolva a kérdező helyébe, hogy még csak emberszámba sincs véve a pasi által, így valahol ez tényleg nem megcsalás a pasi részéről....
2012. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Eddig is tudtam hogy a férfiak milyen szemetek,de ebből meg aztán nyíltan látszik hogy csak szexre kell nekik a nő!De tudjátok mit?!Akit így ki tudnak használni az megis érdemli!
2012. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
az igen, pedig milyen jo egy másik férfival csinálni az izgalom ,,,,,stb.
2013. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!