Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját? Hogy végződött?

Figyelt kérdés
Miért történt? Kor?

2012. aug. 28. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt. Nem szerettem. Dobtam utána.


17/F

2012. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Exxel, akit meg akkor nem vertem ki a fejembol.:)

Megbantam, es o, megbocsatott, es kerte hogy legyek vele.:)

Maig eggyutt vagyunk, es sajnalom amit tettem.:)

2012. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Ha a prosti annak számít, vagy az ami csak azért nem következett be mert nem jött össze a lehetőség időben...


A párkapcsolat egy szerződés amihez mindkét félnek tartania kell magát és ennek a hűség csak egy kis része. Szóval ha a másik nem tartja magát az elvárásokhoz sorozatosan, és a sok meg sem történtként ható beszélgetés foglalkozás, és problémamegoldás is elhasználódott opció akkor a megcsalás jogalapot szerez megánek. Bár a valóságban nem kell azt megszereznie hiszen a másik fél adja tudtán kívül.


Voltam én már férjes gyerekes nő szeretője, és sokan hiszik hogy ez mekkora szemét dolog, de ők nem tudják hogy a legtöbb férrelépő tisztességes normális ember és a férrelépés az utolsó cselekedetük, mert azt megelőzte több éves küzdelem vergődés és reménytelen problémamegoldás. Amikor az ember eljut arra a szintre hogy a lelkiismerete is azt mondja hogy igazad van akkor megtörténik a megcsalás. Én azt a fajta megcsalást kerülöm ami a státusz megszerzésére irányul az új ember részéről. Tehát a testi hűtlenség az nem több mint önkielégítés csak felturbózott módszerrel. Végülis képzeletben ugyanez ment, és ott oké volt. Ha nem hajlandó pl fogat mosni és állott a szája este, vagy nem hajlandó az előjátékra csak instant kielégülést akar amikor én meg nem akkor nem fogok lefeküdni vele. Amikor ez sorozatossá válik sok mással és a feltöltés így kimarad a kapcsolatból akkor az összetartó erő tartalék energiáját majd magát a fizikai testét is kikezdik az energiarabló veszekedések és ellentétek.

Szóval ez tipikusan az a kategória hogy aki nem ismeri testközelből az ne ítélkezzen. :)

27F

2012. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: lehet új lesz amit mondok...SZAKÍTÁS, ELVÁLÁS is szerepelhet a probléma megoldás listáján ;) nálam nincs olyan érv, ami semlegessé tenné a megcsalás tényét.. most biztos azt hitted megértjük hogy jaj te szegény..hát biztos nyomós indokot találhattál, hogy az egyik legerkölcstelenebb dologgal vágj vissza
2012. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 17:09


Lehet új lesz amit mondok...de nem ilyen egyszerű. Van család, van gyerek és ő szeret. Én is őt de már csak mint családtagot. Hogy közgazdaságtani példát hozzak, van az a helyzet amikor akár hosszabb távon is megéri veszteségesen üzemeltetni a gyárat mint bezárni!


Legerkölcstelenebb?! Na pont ezért mondom hogy olyan ne ítélkezzen aki nem ismeri azokat a dolgokat amiken én meg még párezren átmentünk.

Ha ilyen egyszerű lenne a szakítás, már nem lennénk együtt de valahol én is felelősséggel tartozok értük és ha nekem megvan a diszkrét pótlás akkor megint teljes a kép komoly áldozatok nélkül.

Mellesleg a megcsalásra igenis rá lehet szolgálni! És ez k-ra nem visszavágás hanem pótlás! Az pedig különbség!

Ha eljön az ideje és olyan lesz a helyzet hogy a szakítással nem égetünk fel mindent a ma létező világunkból akkor biztosan megteszem!

2012. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!