Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalja a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja a másikat, az azért van mert oka van, vagy azért mert olyan a megcsaló temperamentuma?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy egy nőző férfi jó és rossz kapcsolatban is megteszi ezt, és egy nem nőző férfi jó és rossz kapcsolatban egyaránt megőrzi hűségét?

Mert én úgy gondolom az ha megcsal valaki valakit, az nem egyértelműen a kapcsolat minőségétől függ, az az ember megteszi egy házi tündér mellett is ha éppen olyanja van.

Nagyon rossz hallgatni a páromtól, hogy azért csalt meg, mert én ilyen meg ilyen vagyok. sokat segítene a véleményetek (persze csak a komoly vélemények)



2012. szept. 29. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van abban is valami, amit te mondasz. De azért, ha a kapcsolat megad egy híresen nőcsábász pasinak/fehérmájű nőnek mindent, amire vágyik, és megfelelően izgalmas neki, hogy fenntartsa az érdeklődését, akkor szerintem megmarad mellette hűségesnek. Meg persze, szerintem a hűség függ attól is, hogy mennyie gondolja komolyan a kapcsolatot. Ha még nem akar megállapodni, még szeretne kicsit "élni" (nem csak a tizenéves korosztályra gondolok), akkor szerintem nem fogja vissza magát, ha jön a lehetőség...

Ez nem jelenti azt, hogy csak te lennél a hibás, vagy hogy egyáltalán hibás vagy bármiben is. Nyilván neki egyszerűbb rád hárítania a felelősséget, hogy ha mondjuk jobban főzöl, vagy bevállalnád a popószexet (csak példák), akkor megmaradt volna hűséges párodnak...


Én így látom. És engedelmeddel megkérdezném: mi a manónak nevezed még mindig "párod"nak? A hűség a legfontosabb része a kapcsolatnak, ha képes volt megcsalni, és ezért még téged is bűnösnek kikiáltani, akkor nem tudom, mennyire lehet őszinte a szerelme és mennyire gondolja komolyan kettőtök közös jövőjét. Bár nem kérdezted, én azért megosztom veled, hogy azonnal szakítanék a párommal (akit mellesleg mindennél jobban szeretek jelenleg is hozzá mennék akár, kihordanám a gyerekeit, stb), ha megcsalna.

2012. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan férfit, aki -állítása szerint- szereti a feleségét (2 éve házasok), de a kaland kedvéért mégis rendszeresen félrelép.


Tehát ha olyan a férfi, akkor félrelép, ha jó a kapcsolata, ha nem.

2012. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a hűségnek vannak genetikai okai is, legalábbis vannak, akik alapól hűséges típusok, és vannak, akik alapból hajlamosabbak a félrelépésre. folynak ilyen irányba kutatások, pont a múltkor olvastam róla.


persze nem lehet a genetikára fogni azért, mert az ember annál sokkal intelligensebb lény, hogy azt mondja, hogy csak a génjei irányítják.


én pl olyan vagyok, hogy ameddig jól érzem magam a kapcsolatban, és megkapom azt, amire vágyom (törődés, szeretet, gondoskodás, megfelelő mennyiségű találkozás, szex, érdeklődés...stb), addig én vagyok a hűség mintaképe. de ha ellanyhul a dolog, akkor próbálok beszélni róla, mi nem tetszik, próbálom változtatásra buzdítani a másik felet is, de ekkor már azért sokkal inkább megnő az esélye, hogy engedek a csábításnak. eddig mondjuk csak csókkal csaltam meg valakit, ennél tovább nem mentem...

2012. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő előfordul, bár ha veled volt vmi baj, akkor egyenesebb dolog lett volna tőle, ha előbb tájékoztat róla, és ha nem változik semmi, akkor szakít, mielőtt mással bújna ágyba.
2012. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na ja, igen nekem is pont ez fáj. El akarta titkolni, de én kinyomoztam hogy k*rvánál volt. Nem vallja be hogy csak d*ugni akart egy "jót", azt mondja elszakadt nála a cérna és így akart kitörni már nem volt kontrollja hogy mit csinál.
2012. szept. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!