Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hiszem a férjemnek szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjemnek szeretője van. Hogy lehetnék biztos benne, hogy nem csak képzelődök?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 éve vagyunk házasok. Gyerek még nincs, dolgozunk, szeretetben élünk satöbbi..

Ám egyszer csak elkezdett furcsán viselkedni. Agresszív lett, ingarült, elhidegült tőlem, a szexuálisan közeledtem sosem volt kedve hozzá. Egyszer csak hívta egy bizonyos Judit. Nagyon megijedtem, mert nincs Judit ismerősünk ,de gondoltam majd elmondja ki az. Amikor rákérdeztem, hogy ki volt az a Judit ideges lett, feszült és azt mondta nincs semmiféle Judit. Amikor megkérdeztem felhívhatom -e ezt a semmiféle Juditot, hogy megtudjam mit akar a férjemtől, akkor ideges lett, kiabálni kezdett, és azt mondta hogy hagyjam békén, menjek a francba, értsem meg hogy ő szeret engem. Ha közeledik felém, akkor is csak azért, hogy orálisan kielégítsem, ő hozzám sem ér, ő élvezkedik, aztán elalszik. Le sem szar. De mindig olyan vidáman megy dolgozni... Jogos a félelmem?



2012. okt. 2. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Aha.... És ezek után még vele vagy?


Meg is érdemled.... Hogy miért? Benne van a kérdésed kifejtésében...

2012. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Lehet az orvosa is, és azért hívta, mert megjött az eredmény a vizsgálatról, és kiderült, hogy hererákja van. Persze az is lehet, hogy megcsal.
2012. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jogos,és ebből az jön le hogy elkapkodott-házasság volt ez ha ilyen hamar kihűlt.Szerethet attól még hogy mással van,sokan meg is vannak győződve róla hogy ha szeret valakit akkor nem számít ha néha félrelép mert akkoris azt a Valakit szereti,de nyilván egy normális kapcsolatba nem fér bele egy harmadik.Mindenképp próbáld meg megbeszélni anélkül hogy "felidegesítenéd" mert akkor úgysem tudsz meg semmit,ha ez nem sikerül akkor lépj le.
2012. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Lehet kapni GPS loggert. Ez naplózza a GPS koordinátákat majd át lehet tölteni őket a számítógépre és a google mapsben megnézni az útvonalat.


Tedd a kocsijába hátul ajtóba vagy ülés alá, lényeg hogy közel az ablakhoz, hogy kapjon műhold jelet. Általában 8 órát képesek működni mielőtt lemerül, tehát olyankor csináld amikor feltételezed, hogy "Judithoz" megy.


cigisdoboz méretű ketyere, de van kisebb is. Táskába is beleteheted, de ott kiszúrja.


Ugyanezt megteheted, hogy a mobiljára telepítesz egy gps naplózó alkalmazást ami a háttérben fut és nem veszi észre. Persze attól függ milyen telefonja van.


(Én mondjuk nem értek egyet az ilyesfajta kémkedéssel. Korrektebb rákérdezni, még párszor.)

2012. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan... Kapj már a fejedhez, mi vakít ennyire el? Ezek után még meg sem fordul a fejedben, hogy ezt nem kéne hagyni? A reakciói annyira egyértelműek, és ahogy bánik veled...


És ezt hagyod, és még azt kérdezed, mit tegyél?

2012. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Hát, gratulálok, amiért vele vagy!

A férjed egy önző dög, akinek nem jelentesz semmit.

És nagyon valószínű, hogy csal téged.

2012. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ha rákérdezek kiabálni kezd, és egyből tagad.

5 év együttjárás után házasodtunk össze.. És az elmúlt 9 évben minden remek volt, a most 4-5 hete furcsa de nagyon.

2012. okt. 2. 17:48
 8/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van... :S Beszélni fogok vele ma este, és ha ma is ilyen ideges lesz, és titkolózik előttem, akkor fogom és megkérem, hogy költözzön el (mert ez az én lakásom)....
2012. okt. 2. 17:50
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,h nincs gyerek!
2012. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Majd irj,hatha csak mi felteteleztunk csunyat :)
2012. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!