Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig maradhat titokban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat titokban egy megcsalás (viszony)?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakunk,én a volt feleség vagyok,akihez elkezdett vissza járni a volt férj,miközben neki van barátnője,aki miatt elváltunk.(nem elítélni kel,tapasztalatokat várok)

2012. okt. 20. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ésszel nagyon sokáig.Csak mindenre figyeljetek.
2012. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak elég jó radarjai vannak,akkor hamar kiszúrja.
2012. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En ismerek olyat, aki tobb, mint 8 honapja van viszonyban egy lannyal a baratnoje mellett. Ok mondjuk tavkapcsban elnek, de a baratno semmit nem sejt.
2012. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
El vagy ítélve.
2012. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha okosan csináljátok, akkor sokáig.

csak én látom ebben az iróniát?? elhagy egy másik nőért, akit ezek után veled csal meg... lehet mégsem olyan jó az a másik nő :) (ezt nem kritika ként írtam, csak fura helyzet nagyon)

2012. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elég fura,én sem értem,kíváncsi vagyok meddg húzodik így ez a dolog
2012. okt. 21. 08:58
 7/12 anonim válasza:
tőled függ :-)
2012. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem jöttök össze újból?
2012. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem tudom.Mondok egy példát,ami miatt nem tudom mitévő legyek:6 évig voltunk együtt,gyerek is van.ha volt szüliap,névnap,karácsony...stbmindíg csak egy parfümöt kaptam.Kb 2 hete volt a szülinapon,kaptam egy nagy csokor vörös rózsát (ahány éves ettem),benne egy kis ékszerdobozban egy gyűrűvel,plussz reggel sms,meg még este is felköszöntött mégegyszer...szóval...ahogy most bánik velem,boldogabbá tesz,mint az ,mikor hivatalosan együtt voltunk.
2012. okt. 22. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg kéne próbálnotok újra, ha így viselkedik és ilyen érzéseket vállt ki belőled.
2012. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!