Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom megcsalt, hogy adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megcsalt, hogy adjam vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves volt velem.. Olyanokat csinált meg ami eddig az én "dolgom" volt. Gondoltam a békülés miatt.. de így visszagondolva.. lehet benne egy kis bűntudat..

Épp kibékültünk, aztán este kimentem koláért, összefutottam egyik haverjával, akinek kicsúszott a szájából hogy barátom 2 nővel volt egyszerre amíg nem voltam. Megkért hogy ne mondjam el mert megfogja ölni ha kiderül stb.. Aztán már próbált óvatosan fogalmazni.. és mondta hogy nem érti miért csinálja ezt. Sokáig voltam kint. Párom hívogatott hogy mi van miért nem jövök.. Mikor hazaértem kérdezte h mit csináltam ennyi ideig. Elmondtam hogy csak beszélgettem, és amikor megtudta h kivel rögtön ideges lett. Elkezdett kikérdezni. Én meg próbáltam úgy tenni mintha semmi baj nem lenne. egész éjjel kérdezte hogy mi a bajom. És hogy azóta vagyok ilyen amióta kimentem... és hogy úgyis visszakapom ezt még. Egyszerűen gusztusom nem volt hozzá. Oda se bújtam. Másnap lecsitultam, okosabb voltam. Próbáltam úgy feltenni a kérdéseket hogy 2 értelmű legyen. A segítő haverját nem akarom belevinni a bajba ezért óvatosan kérdezősködtem.. mindig megvártam a megfelelő pillanatot.. És igen. Meg is volt.. és egyből a rosszra gondolt és a haverjára fogott mindent. végül mindig kimagyarázta magát. Aztán a "társa-haverjával" próbáltam lebuktatni, mert ő is benne volt a buliba. És igen! hiába magyarázta ki, reakciókból ki lehetett venni, meg a mondatokból is, hogy igen.. igaz minden. plusz írt barátomnak: "mi ez? tud mindent?" (persze ezt is kimagyarázta barátom) Aztán 5 perc múlva kitörölte az egész beszélgetésüket. Tudom hogy azt érzi most hogy "ezt is megúsztuk", pedig nem. Higgye azt hogy hülye vagyok és elhiszem amiket mondott, de ezt vissza akarom adni, ha nem most majd szép lassan.. úgy hogy nagyon fájjon neki. Nem mondhatom azt hogy a haverodtól tudom... Mert ha már elmondta, csak nem akarok neki rosszat.. Óvatosnak kell lennem.



2012. okt. 30. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne adj vissza semmit. Minek? Hagyd ott, és próbálj mást keresni, aki nem hazudik és titkolózik előtted.
2012. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megtette,megteszi máskor is!(tapasztalat!)
2012. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, úgy add vissza neki, hogy kidobod a fenébe.
2012. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100% hogy nem akarod otthagyni, ezért akarod visszaadni neki. Csak te is meg akarod csalni őt bosszúból, és azt reméled hogy rendbe jön minden miután neki is fájdalmat okoztál.
2012. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy akarom visszaadni h lefekszek mással. Igaz, hogy valamilyen szinten szeretem. De kiábrándultam belőle.
2012. okt. 30. 17:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hagyod el? Egyszer már hazudott. Most majd esküdözik, hogy soha többé, de te honnan tudhatnád, hogy ez nem egy újabb hazusgság?
2012. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi, megfogja tobbszor is. De kulonben meg te vagy a hulye... Ezek utan is mellette maradtal... Azon nem gondolkoztal el, hogy miert tette?
2012. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hogy barátom 2 nővel volt egyszerre amíg nem voltam'


Na varjunk! Most akkor ti kulon voltatok? Mert ebben az esetben nem ertem mi a bajod...

2012. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
összevesztünk, engem otthon hagyott hétvégén, így nem mutatott be nagyszüleinek se pedig fontos eseményre hívtak. Ez nekem rosszul esett, és mondta hogy majd amikor hazajön találkozunk és átbeszélünk mindent. Nem írtunk egymásnak. Ő se keresett. Engem meg elhívott bulizni a legjobb barátom, amiről nem szóltam. Mivel azt beszéltük h átgondolunk mindent és majd beszéljük. 2 órákat aludtam, csak rá gondoltam... eljött nagy nap vártam h hívjon hogy mikor induljak. Nem hívott,már este 7 volt, aztán megnéztem facen, és láttam hogy posztolgatott 1 órája. Rá is írtam: otthon vagy már? erre meg az volt a válasz: igen de 20 perc múlva indulok is bulizni. És kérdeztem hogy a beszélgetéssel mi lesz.. stb. mondtam h engem nem zavar ha elmész bulizni, de ha valamit megbeszéltünk akkor úgy is legyen. És hogy szntem ez fontosabb h átbeszéljük. Aztán várhatok. Kb 1 órán át egymáshoz vágtuk a dolgokat.. Mérges lettem és szakítottam vele neten. Ami tudom hogy gázul hangzik. De Ha már ennyit nem érdemeltem meg hogy személyesen találkozzunk. 2 napra rá átmentem a cuccaimért. Beszélgettünk, aztán amíg vártam a buszra nálla voltam.. Tv-t néztünk, kutyáztam.. 10 percenként egymáshoz szóltunk.. aztán megkérdeztem tőle: szerettél egyáltalán? Én meg nagy szerelmes elsírtam magam. aztán úgy átölelt hogy levegőt alig kaptam és mondta hogy kérdezhetek ilyet, és suttogta hogy ne sírjak. Aztán megcsókolt. És újra összejöttünk. első 2 nap tökéletes volt. Olyanokat csinált amit eddig nem.. Megkérdezte hogy pasiztam addig amíg nem volt? (na ilyenkor már sejthettem volna...) Aztán volt ez az érdekes eset a haverjával.. stb. a többit leírtam.
2012. okt. 30. 17:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben teljesen jogos, ha nem bízol benne többé... Hagyd ott, és kész. Találsz jobbat, aki nem hazudik.
2012. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!