Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem "megcsalt". Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyi804 kérdése:

A feleségem "megcsalt". Egy pillanatig sem jutott az eszembe, hogy elhagyjam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A történet úgy indult, hogy FB-n bejelölte az ált. iskolai "szerelme". Úgy egy hónapig csak így beszéltek, majd ezt követően egy kávézóban találkoztak. Csak mint régi barátok.(Sajnos a párom nagyon naiv.) Ezen a beszélgetésen hangzott el elsőként az, hogy a srác egy kisebb bűnsz.rvezet tagja. A párom úgy gondolta, hogy na majd Ő megmenti a bajtól. Úgy érzem ezt a srác ki is használta. Folytak a beszélgetések, és srác egyszer csak bedobdta, hogy találkozni akar a párommal egy biztos helyen, ahol nyíltan tud beszélni a dolgairól. Még a találkozás előtti üzenetben megemlítette,hogy akár le is feküdhetnének. EZt a párom elutasította. De aztán a további üzenetek után a srácnak sikerült elérnie, hogy ha találkoznak akkor megmasszírozza (elvégzett valami tanfolyamot, a páromnak pedig épp fájt a válla). Mint korábban is írta Ő nagyon NAÍV így belement a találkozásba. A találkozót nappalra beszélték meg. A panzióba mégis nagyon nehezen ment el.Ott sokat beszéltek a srác dolgairól, majd a masszírozás is megtörtént. Ugye ez volt megbeszélve! Aztán a srác többet akart, hiába próbálta a párom lebeszéli róla,a srác erőltette. Ekkor a feleségem úgy döntött, hogy ebből nem tud jól kijönni. Így megengedte hogy a srác kielégítse. Majd következő lépésként azt akarta a fiú, hogy orálisan elégítse ki a párom. Ezt viszont NEM volt hajlandó megtenni. Itt viszont nem állt meg az aktus, így megtörtént maga az aktus. Feleségem kérésére hátulról, hogy szegény ne lássa (könnyezett). Mindezek után a párom zaklatottan rohant vissza a munkahelyére. És ahogy az lenni szokott, ebből a mókuskerékből már nem volt kiút. Jöttek a sürgető levelek a következő aktusra, közbe közbe iktatva, hogy Ő milyen veszélyes alak. Sokadik levélváltás után megegyeztek hogy a srác kap egy utolsót, aztán elfelejtik az egészet. Erre dec, közepén került sor. A feleségem épp akkor nem volt 100%os odalent, így direkt erre az idóre szervezte a talit. Sajnálatos módon nem hatotta meg a srácot, így ismét bekövetkezett. Egy-két perc után viszont a párom kérésére félbeszakadt az egész. Gyors felöltözött és elrohant.

Sajnos az üzeneteket továbbra is kapta a feleségem, letiltani nem merte mert félt a srác sötét dolgai miatt.

Ezt követően JANUÁR 28-án véletlenül az FB bejelentkezés során az Ő profilja töltődött be, és ekkor derült ki számomra minden.

Azonnal felkeltettem, és megbeszéltük, hogy mi történt vele az elmúlt pár hónapban.


Tudom hogy a naivitása vezetett oda, hogy megbízott a srácban és hogy Ő akarta megmenteni.

Sajnos ez odáig vezetett, hogy véleményem szerint nemi erőszak áldozatává vált.



2014. febr. 4. 00:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ezt elmagyaráznád, hogy hogy van ?Egyszer Á-t mondasz, máskor B-t:


A: JANUÁR 28-án véletlenül az FB bejelentkezés során az Ő profilja töltődött be, és ekkor derült ki számomra minden.

B:Sajnos az üzeneteket minden egyes nap törölte,


Tehát,azt mondod, hogy MINDEN egyes nap törölte az üzeneteket..Akkor mégis hogyan jutott a tudomásodra MINDEN? Ez azért érdekes...:)

2014. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Az hogy egyszer azt írom, hogy a véletlen belépés után derült ki, hogy mi folyt a hátam mögött, aztán pedig írtam hogy az üzenetek minden nap törölve lettek, a kettő nem zárja ki egymást.

Tehát amikor törölve lett a napi beszélgetés, én az után léptem be, és a srác még késő este írt egy üzenetet! Én azt láttam (a feleségem már aludt).

2014. febr. 12. 22:16
 23/27 anonim ***** válasza:
Én azért nézem a feleségem dolgait mert, hátha. Sszerintem te is, vagy megérzés volt? Amúgy van valami újdonság? Hiszel még neki? Fb nem reagált?
2014. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Sztem te is tudod az igazat csak homokba dugod a fejed o hazudik te meg probalsz hinni idopocsekolas vagy megvarod a kovetkezo alkalmat? Mert lesz.
2014. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sok idő eltelt. Beláttad már, hogy naiv vagy, és hogy jól átvertek?
2014. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Még a helyzet azóta?

Mi lett a történet vége?

Együtt vagytok még?

2022. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nos! Sokan nem hittek benne, de elmondhatom, hogy azóta is együtt vagyunk.

Született két gyerekünk is.

2022. ápr. 7. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!