Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Két éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve vagyok együtt a pasimmal. Nem feküdtünk még le, sajnos (azt mondja hogy ő tisztel) Megcsaltam egy haverjával, csókolóztunk. Sokkal jobban élveztem, de a barátomat szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ha mástól tudja meg nagyobb gondban leszel
2014. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:D
2014. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Csakmert elég fura, hogy két év után se, persze ha 13-15 évesek vagytok akkor nem.


Szerintem mondd el neki, mert sokkal rosszabb lesz a haverjától vagy máshonnan hallja vissza.

2014. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk mind a hárman
2014. máj. 28. 19:12
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Aha...tehát ha jól értem, ő 2 éve vár rád, mert szeret és tisztel. Te pedig megcsalod egy olyannal aki bele rondít a kapcsolatotokba...értem. Bujj el jó mélyen.

Jó nagy ribi vagy. Mentsd meg azt a szegény srácot és mond meg neki, hogy mit tettél. Istenem..2 éve rád vár..te meg..áhhh mindegy

2014. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
the last man akármi: a kérdésből az jön le hogy a lány már lefeküdne vele, de a fiú túlságosan tiszetli.. WTF? Szerintem valami más lehet a problémája a srácnak.
2014. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha szexet akartál vele hogy reagált mit mondott ?
2014. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárman megőrültetek. A barátod a két év felesleges cölibátus miatt, te azért, mert szakítás helyett megcsalod, a haver meg azért, mert belerondított a barátja kapcsolatába.
2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem volt eddig szex? Úgy is lehet tisztelni a másikat ha közbe van testi kapcsolat.
2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen én már szerettem volna ,az első barátnője vagyok és nem volt még együtt senkivel szerintem innen fújhat a szél volt hogy már ő is célzott rá kéne vagy ha én próbálkoztam az utolsó pillanatban mindig elterelte a dolgot :(
2014. máj. 28. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!