Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Két éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve vagyok együtt a pasimmal. Nem feküdtünk még le, sajnos (azt mondja hogy ő tisztel) Megcsaltam egy haverjával, csókolóztunk. Sokkal jobban élveztem, de a barátomat szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

??? Van ilyen?


Kretén gyereknek mondd meg hogy szeded a tablettát, ő meg húzzon kotont - ha úgy sem akar, akkor meleg.

2014. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a gond valami ott nem stimmel .Láttad már ruhanèlkül vagy nem is feküdtetek egymás mellett hogy simogattad volna ? Akkor érzed hogy akar vagy eltol magától mert hogy fél annak oka van .
2014. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2 éve vársz rá? Huuu... Valami nem stimmel a srácnál.
2014. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
csak úgy láttam hogy alsógatya, póló ha fel akarom húzni a pólóját vagy ilyesmi akkor megkér hogy ne csináljam ( ő úgy gondolja magáról hogy kövér pedig szerintem egyáltalán nem és ezt tudtára is adtam már) folyton próbálom simogatni mindenhol! de semmi
2014. máj. 28. 19:34
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
nem pártolom a megcsalást, de én sem bírtam volna tovább a helyedben. amelyik férfi ennyire puhapö.cs, és meg sem fordul a fejében hogy ezzel a szánalmas viselkedéssel más ágyába kergeti a nyilvánvalóan kiéhezett nőjét, az megérdemli hogy egész életében tapossanak rajta. természetes szelekció.
2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Mondd meg neki, hogy hármasban tervezed tovább a kapcsolatot.
2014. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os ott a pont :D
2014. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem meg beszeljetek meg a dolgot,minthogy letamadt szegenyt neked se esne jol forditott helyzetben. ezt a haverral csokolozast us mind el neki. miert tortent de nyugodtan beszeljetek meg :)
2014. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát most vagy te vagy a szakáll, és a srác meg meleg, csak nem meri felvállani, és ő is mellédug valami csávóval.


Vagy pedig a pasid lelkibeteg, túl vallásos, vagy csak aszex.


Ami nekem itt fura, hogy így két év alatt nem volt egy mélyebb beszélgetésetek? Nem jött föl a téma, hogy mi az isten van a nemi életetekkel? Engem legalábbis érdekel annyira a párom, hogy megérdeklődöm mire vágyik, ha látom hogy szornrong, akkor rákérdezek miért, stb.


Szeretkezni valakivel nem tiszteletlkenség. 19 évesen, két év után ne mondja már nekem hogy korai.


"Sokkal jobban élveztem"

Mint mit? A barátoddal nem feküdtél le igaz? Akkor mihez képest volt ez sokkal jobb? A semmihez képest? Ahhoz nehéz viszonyítani.

2014. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!