Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Ti visszafogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti visszafogadnátok?

Figyelt kérdés

3 hónap után szakítottunk a barátommal. Nem tudtam róla, de a legjobb haverjával vezettek egy "listát" azokról a lányokról, akiket ágyba akarnak vinni. Sorrendben haladtak, és amelyik megvolt nekik, azt kihúzták.. Másfél pedig elémállt a haver, hogy véletlenül látta meg, de nem bírja magában tartani : a barátom listáján az utánam következő lány neve ki lett húzva.

Lehet, hogy rossz döntés volt, de nekiestem a barátomnak kb, egyáltalán nem tagadta (pedig a megcsalás és a lebukás közti időszak alatt -1 hét- úgy viselkedett velem mint egy kisangyal, talán túlságosan is kedves, mézesmázos volt), és nem láttam rajta különösebb megbánást, arra fogta, hogy túl hideg vagyok az ágyban, és úgy viselkedek mint egy "jégkirálynő". Oké, azonnal szakítottunk.

Fájt, még mindig fáj, mert szeretem, nem múltak el az érzéseim, tegnap pedig megkeresett az a bizonyos haver, hogy gondoljam át mégegyszer és fogadjam vissza, mert teljesen ki van borulva. Elmesélte, hogy a szakításunk után napokig csak bulizott, csajozott, élvezte hogy szabad, azóta viszont tiszta depressziós, rájött hogy nélkülem semmire se képes, hogy mekkora hiba volt, mert élete szerelme vagyok, blablabla...

Nem hittem neki, amig nem mutatott sms-eket, meg messenger üzeneteket.

Nem tudom mit csináljak....nagyon szeretem, hiányzik, de nem vagyok benne biztos hogy ezt a dolgot le tudom nyelni, vagy később nem bukik ki valami konfliktus esetén.

Ti mit tennétek? Köszi előre is és bocsi a regényért.



2015. aug. 5. 01:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Hülyére vesznek, te meg hagyod. Mióta szakítottatok, gondolj csak bele, hány csajjal lefeküdt, élvezte az életet, mert te nem voltál útban.


Hogy lennél képes visszamenni hozzá? Hátha elkapsz majd egy jó kis nemi bajt, a sok nunimártogatás után. Te beteg vagy b--zki... 24N

2015. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Más sem motiválja, csak a virágról virágra repülés, hogy a nevek gyűljenek a listán, gondolom különös öröm járja át amikor kihúzhat egy nevet: "na ez is megvan, ebbe is betettem aztán csááááááááááááá"...
2015. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igaza van a 11-esnek: azt is tudnod kell, hogy kockázatos partnernek számít az az ember, akinek egy éven belül legalább 3 partnere volt VAGY volt óvszer nélküli együttléte. az óvszer is csak a betegségeknek kb. felétől véd. Mivel a halálos betegségek ellen és fogantatás ellen is 99,5%-osan véd, ezért szokták annyira propagálni, de pl. herpesz ellen nem véd, és akkor egész életedben szenvedni fogsz a kisajkaid újra meg újra kisebesedése miatt, mert az nem gyógyítható.

És 30-féle nemi betegség van, sok van, amelyiknek hasonlóan súlyosak a következményei.

2015. aug. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ez amúgy miért kérdés?
2015. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
egyértelmű, hogy NE! nézd, nem tudom hány éves vagy, és egyáltalán nem gondolok semmi rosszat rólad amiért hezitálsz,mert tudom, hogy szerelmes szívvel nehéz józanul gondolkodni..de ha egy kicsit számítassz magadnak akkor hagyd őt.kihasznált,megcsalt és ez megbocsáthatatlan. nem tudhatod meg teszi e újra. Számíts magadnak és szeresd magad annyira, hogy elengeded őt és túllépsz ezen. tiszta szívemből kívánom, hogy hamar lépj túl rajta és találj vissza önmagadhoz, hogy megtalálhasd az igazit! :)
2015. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fakemaki válasza:
Nem,inkább egy kutya.
2015. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!